Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Заняття «Школи батьківства»: «Розвиток соціальних навичок – запорука щасливого майбутнього дитини»

04.03.2019

Заняття «Школи батьківства»: «Розвиток соціальних навичок – запорука щасливого майбутнього дитини»

Бібліотека ім. М. Костомарова продовжує співпрацювати з міським Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю. І це приносить дуже гарні плоди. Бо з кожним заходом приходять постійно нові батьки, які мають бажання отримувати кваліфіковану допомогу спеціаліста-психолога Олени Черниш. І сьогоднішня тема дуже актуальна, тому що від щасливої родини залежить емоційний та фізичний стан їхніх дітей.
Кожна доросла людина володіє життєвими ресурсами, які може використовувати у своєму житті, забезпечуючи певні процеси. Завдяки внутрішнім ресурсам забезпечуються потреби у комфорті, безпеці, самореалізації.
Психолог підготувала ряд цікавих вправ з підручних засобів, які допоможуть розкрити та реалізувати свої приховані можливості.
Перший тренінг – «Колесо життя». Він дає змогу проаналізувати свої потреби: чи задоволені ми в житті; скільки сил витрачаємо на сімейні обов’язки та на свій відпочинок? Бо, якщо ми будемо байдужі до самих себе – довго чекати не треба буде, як наступить вигорання наших фізичних та емоційних сил. І що побачить наша сім’я? Що буде спостерігати та віддзеркалювати дитина, дивлячись на таку маму? Проблемну чи щасливу маму? Відповісти ми зможемо тільки самі.
Наступний тренінг «В гармонії з оточуючими» спрямований на дослідження стосунків з людьми, які поруч з нами. Врівноважений внутрішній стан душі людини задає ритму в нашому житті. Психологічно врівноважені люди більше насолоджуються життям і легше долають виклики та проблеми. Один вчений зауважив, що емоційно здорова людина у проблемах бачить можливість для дій, а хвора людина – у можливостях проблеми». Вправа зі звичайною хустинкою допомагає вийти із зони комфорту, бути готовим до того, що обставини, іноді, заважають реалізувати наші плани, а також вчитися бути в гармонії не тільки з собою, але й з людьми.
Та наостанок ще один тренінг «Я та мій талан». На перший погляд нічого особливого – з двох аркушів фольги зробити будь-який виріб. Присутні виконали завдання, та при обговоренні виявилось, що багато хто з присутніх вважає, що нічого не вміє робити руками. І тому батьки отримали «домашнє завдання»: «написати 100 речей, які я вмію робити. Потім з цих 100-та вибрати 20, які можуть принести практичну користь. Та з 20-ти вибрати 5-ть речей, за допомогою яких, я вже маю можливість реалізувати свої плани.»
Всі всі учасники залишилися задоволеними від сьогоднішнього спілкування. Та найголовніший висновок та мотив для подальших дій: «Дитині потрібно бачити модель щасливої родини, щоб стати щасливою у своєму житті!».

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/03/Rozvytok-socialnyx-navychok-zaporuka-shhaslyvogo-majbutnogo-dytyny.html

Нові надходження
Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua