Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з бардом В’ячеславом Купрієнком в бібліотеці ім. І. Котляревського.

21.02.2019

Зустріч з бардом В’ячеславом Купрієнком в бібліотеці ім. І. Котляревського.

Згадали про загиблих, поранених, скалічених воїнів-афганців, життя яких не мали жодної цінності для влади Радянського Союзу, і та влада робила все, аби приховати правду про втрати. Лише після здобуття незалежності випливли страшні цифри. Вісім тисяч наших співвітчизників повернулися додому з пораненнями, біля трьох тисяч загинули.
Коли почалася Революція Гідності, афганці з перших днів відстоювали честь, гідність, незалежність України, були в перших рядах тих, хто добровольцями виступив на захист суверенітету нашої держави. Бойовий досвід ветеранів-афганців став надзвичайно цінним для українських Збройних Сил, особливо у перші місяці війни.
Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих захисників України.
На зустріч зі студентами завітав В'ячеслав Купрієнко - бойовий офіцер, професійний розвідник, воїн-афганець, нагороджений двома орденами Червоної Зірки. А нині - волонтер, засновник проекту "Непереможні", автор і виконавець пісень.
В'ячеслав спілкувався зі студентами про службу в Афганістані і про свої перші пісні, про участь у різних фестивалях бардівської пісні, про визнання та успіх. А коли почалася війна на сході, а сам він родом з Алчевська, він активно долучився до волонтерської діяльності. І в цей час почали народжуватися вже нові пісні - присвяти... Ці пісні неможливо слухати без сліз, в них вся туга, біль, правда. І молодь, що прийшла послухати пісні барда, сиділа, затамувавши подих, і люди старшого віку не стримували сліз... Пісні справді дуже потужні, в них вкладено всю душу. Бібліотека дуже вдячна В'ячеславові Купрієнку за можливість почути пісні, поспілкуватися, за його активну громадянську позицію та патріотичне виховання молоді.

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua