Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Вертуальна екскурсія "ЗОРЯНА АЗБУКА ВСЕСВІТУ"

18.02.2019

Вертуальна екскурсія "ЗОРЯНА АЗБУКА ВСЕСВІТУ"

І для дітей зі старшої групи дитячого садочка №388 все це нове, недосяжне, бо вони тільки пізнають цей прекрасний світ, який сповнений загадками, пригодами та ще багатьма відкриттями. Тому бібліотекарі з бібліотеки ім. М. Костомарова вирішили здійснити з ними віртуальну екскурсію у космос. Почали подорож з планетарію. В центрі Києва є унікальне місце, де фантастика стає реальністю, а зоряне небо милує нас своєю красою і відкриває свої таємниці будь-коли та за будь-якої погоди. Це дивовижне місце – Київський планетарій, один з найбільших планетаріїв Європи й найстаріший планетарій в Україні. Отримавши власні квитки на нову пізнавальну програму, діти вирушили у мандрівку.
Дослідження космосу – відкриття та розвідка космічного простору за допомогою космічних апаратів: телескопів, радіотелескопів, супутників. Наші маленькі дослідники мали змогу зазирнути у телескоп, маючи надію, побачити хоча б одну зірочку на небі. Але, на жаль, вдень побачити зоряне небо не можливо.
Ну а який космос без польотів та космонавтів? Щоб полетіти в космос, астронавта необхідно вдягти. Бібліотекарі розглянули з дітками спеціальний костюм – скафандр. Ці скафандри нагадують космічні кораблі із запасами повітря та води. Після цього дітки «вдягли» космічного дослідника для польоту. А для цього треба було підібрати скафандр за розміром. Та не всіх вони змогли «вдягти». Так і в житті: не всі охочі мають змогу полетіти у космос, бо для цього треба бути дуже розумним, мати дуже міцне здоров’я та витривалість.
За допомогою космічної карти та яскравих книг уявили міріади зірок, що розсипані небосхилом, загадкові туманності, далекі галактики, які знаходяться на неймовірних відстанях від Землі. У пригоді нам були загадки та «косможарти», які додали ще кращого настрою.
Тепер залишилося зробити тільки космічну ракету та вирушити у політ. Всі діти виявились гарними інженер-конструкторами, тому «приїхали» на космодром у повному спорядженні. Швиденько сіли у свої космічні шатли. Пристебнулись. Та полетіли у незвідані глибини Всесвіту, бо інтерес людини до космосу та його таємниць невичерпний!
https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/02/Zoryana-azbuka-Vsesvitu.html

Нові надходження
Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua