Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Мультимедійна презентація  «Найяскравіші мурали Києва»

13.02.2019

Мультимедійна презентація «Найяскравіші мурали Києва»

Останнім часом на вулицях столиці дедалі частіше можна зустріти плоди вуличного мистецтва – мурали. Художники обирають у якості полотен стіни будинків, і ці картини вражають своїми масштабами, перетворюючи будівлі на величезні арт-об’єкти. Найчастіше художники обирають соціальні, культурні теми та історичні. Починаючи з 2014 року художники з України, Іспанії, Аргентини, Австралії, Німеччини, Британії, Португалії та інших країн прикрасили муралами понад сто будинків. Цей тренд продовжується і зараз.
Мурали вже стали справжньою прикрасою Києва та мають всі шанси стати його новою візитною карткою. Наразі Київмурал налічує 157 стінописів та 33 художники. Стіно́пис або му́рал (англ. mural – «фреска»; ісп. muro – «стіна», «мур») – різновид монументального і декоративного малярства, що виконувалося безпосередньо на стіні або на штукатурці, закріпленій на стіні, в якому фігуративні образи й декоративні орнаменти підпорядковуються архітектурним формам. У стінописі користуються різною малярською технікою: фреска, альсекко, енкавстика, темпера, клейові фарби, олія; за новіших часів – синтетичні ґумові фарби тощо. До стінопису зараховують також мозаїку.
Учасники заходу переглянули відеоролик «Найяскравіші мурали Києва» та «Прогулянка по вулиці Академіка Туполєва в Києві». І яким же було їх здивування, що на вулиці яка поряд з їхніми шість чудових муралів.
Надзвичайно всіх вразив мурал «Поющая девочка с расчёской и в маминых туфлях» (вулиця Академіка Туполєва, 3). Завдяки художнику Олександру Корбану, мурал повертає нас в дитинство, допомагає згадати дитячі мрії. Створили стріт-арт у 2015 році в рамках проекту Dynamic Urban Culture Kyiv. Захід викликав жваве зацікавлення і бажання побачити ці стінописи наяву.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/02/Najyaskravishi-muraly-Kyyeva.html

Нові надходження
Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua