Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Дискусійні гойдалки «Чи модно те, що природно, або Де шукати красу?»

31.01.2019

Дискусійні гойдалки «Чи модно те, що природно, або Де шукати красу?»

Для початку психолог познайомилась з молодими дівчатами. Було цікаво почути від них, які особливі якості характеру вони мають. Бо, знаючи свої сильні та слабкі сторони характеру, буде легше цінувати свою особистість. Потім дівчата розділилися на дві команди. Було поставлено мету: одній команді описати «ідеальну дівчину» з погляду дівчат, а іншій команді – виділити, що хлопці, чоловіки бажають бачити у своєму ідеалі дівчини.
Дискусія була бурхлива! На жаль, дівчата мають думку, що для чоловіків головні тільки зовнішні чинники: параметри фігури красунь-переможниць на міжнародних конкурсах та тиражована краса з глянцю! І тому деякі з дівчат без хлопців. Цією сумною думкою вони поділилися вголос. Але статистика говорить зовсім інше! Чоловіки за натуральний зовнішній вигляд, але доглянутий: чисте волосся, обличчя, акуратний манікюр, зі смаком підібраний одяг. Це все приваблює хлопців та саме головне, щоб його кохана дівчина його підтримувала! Та під час дискусії разом з дівчатами все ж таки думки розійшлись. Та це не дивно, бо кожний має право на власне міркування.
Акцентували також увагу на тому, з чого ж починається привабливий зовнішній вигляд? Чи дорого обходиться сьогодні жіноча краса? Відповідь проста: здоровий сон, заняття спортом, раціональне харчування, охайність, відпочинок. Виявляється, світом поширюється новий тренд, протилежний до шопоголізму – мати мінімум речей, які вдало комбінуються між собою. А навчитися бути в тренді допомагають сучасні мобільні додатки, які можна завантажити з PlayMarket (Lookbook, Shoploo.io (polyvone), Combine – your perfect outfit та інші). Детально розглянувши додаток Shoplook.io, студенти дізнались, як в ньому зареєструватись та створити власний модний образ.
А на закінчення ось такого цікавого обговорення, психолог з дівчатами провела тренінг «Якими емоціями наповнене моє життя». Знову дівчата отримали завдання, але на цей раз, вони повинні були зазирнути у свій світ, свої почуття через власний малюнок, який вони самі намалювали та малюнки, що їм показували. Завдяки обговоренню, дівчата мали змогу подивитися на себе з іншого боку. Та може десь почати більше замислитися над тим, що кожна людина на планеті унікальна та заслуговує поваги та кохання!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/02/Chy-modno-te-shho-pryrodno-abo-De-shukaty-krasu.html

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua