Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Дискусійні гойдалки «Чи модно те, що природно, або Де шукати красу?»

31.01.2019

Дискусійні гойдалки «Чи модно те, що природно, або Де шукати красу?»

Для початку психолог познайомилась з молодими дівчатами. Було цікаво почути від них, які особливі якості характеру вони мають. Бо, знаючи свої сильні та слабкі сторони характеру, буде легше цінувати свою особистість. Потім дівчата розділилися на дві команди. Було поставлено мету: одній команді описати «ідеальну дівчину» з погляду дівчат, а іншій команді – виділити, що хлопці, чоловіки бажають бачити у своєму ідеалі дівчини.
Дискусія була бурхлива! На жаль, дівчата мають думку, що для чоловіків головні тільки зовнішні чинники: параметри фігури красунь-переможниць на міжнародних конкурсах та тиражована краса з глянцю! І тому деякі з дівчат без хлопців. Цією сумною думкою вони поділилися вголос. Але статистика говорить зовсім інше! Чоловіки за натуральний зовнішній вигляд, але доглянутий: чисте волосся, обличчя, акуратний манікюр, зі смаком підібраний одяг. Це все приваблює хлопців та саме головне, щоб його кохана дівчина його підтримувала! Та під час дискусії разом з дівчатами все ж таки думки розійшлись. Та це не дивно, бо кожний має право на власне міркування.
Акцентували також увагу на тому, з чого ж починається привабливий зовнішній вигляд? Чи дорого обходиться сьогодні жіноча краса? Відповідь проста: здоровий сон, заняття спортом, раціональне харчування, охайність, відпочинок. Виявляється, світом поширюється новий тренд, протилежний до шопоголізму – мати мінімум речей, які вдало комбінуються між собою. А навчитися бути в тренді допомагають сучасні мобільні додатки, які можна завантажити з PlayMarket (Lookbook, Shoploo.io (polyvone), Combine – your perfect outfit та інші). Детально розглянувши додаток Shoplook.io, студенти дізнались, як в ньому зареєструватись та створити власний модний образ.
А на закінчення ось такого цікавого обговорення, психолог з дівчатами провела тренінг «Якими емоціями наповнене моє життя». Знову дівчата отримали завдання, але на цей раз, вони повинні були зазирнути у свій світ, свої почуття через власний малюнок, який вони самі намалювали та малюнки, що їм показували. Завдяки обговоренню, дівчата мали змогу подивитися на себе з іншого боку. Та може десь почати більше замислитися над тим, що кожна людина на планеті унікальна та заслуговує поваги та кохання!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/02/Chy-modno-te-shho-pryrodno-abo-De-shukaty-krasu.html

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua