Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Відкриття виставки "Новорічні свята".

03.01.2019

Відкриття виставки "Новорічні свята".

На виставці - старі ялинкові прикраси та іграшки, які співробітники бібліотеки і музею "відірвали" від своїх домівок. Деяким з них вже під 70 років, а то й більше! Особлива увага на чергу Дідів морозів і снігуроньку, з якими зустрічали Новий рік декілька поколінь киян. Листівки, якими ми вітали зі святом один одного протягом багатьох років, новорічні фото з домашніх архівів (як же ми змінилися за цей час!). Репродукції старовинних і більш нових різдвяних та новорічних листівок: змінювалися часи, змінювалися побажання, змінювалися картинки: від креолінів і еполет до піонерських галстуків.
Все це зроблено у вигляді старої київської квартири, де стіни прикрашають гілочки ялинки, я на почесному місці й сама зимова красуня: як годиться з ліхтариками, іграшками, мандаринами на цукерками.
А біля ялинки ще й Святий Миколай зустрічає-вітає. А з ним його помічники казкові - П'єро, Чортівка та Отаманка. Кого вітають, спросите? Та звісно ж діточок. А їх багато, і кожен до нас зі своїм подарунком. Тут і "Щедрик", і фортепіанна музика на хіти 70-х років минулого століття, і сучасний хіп-хоп. А від самих маленьких, шоу-групи "Гармонія. Мигалки. Kids", віночок жартівливих і добрих українських пісень, більшість з яких написана їх керівником, заслуженим діячем мистецтв України Аллою Мігай. Та ось і вона сама - чи то Зимонька-зима, чи то Снігуронька: добра, весела, своїм дітлахам-"мазамуркам" допомагає, співає з ними
Усім юним учасникам і гостям подарунки - для дівчаток їх привіз до України з самих Нідерландів від їх голландських одноліток фонд "Християни для Ізраїлю - Україна". Для хлопчаків - подарунки від бібліотеки і музею. А учасникам ще й почесні дипломи Міжнародного фольклорного Фестивалю "Витоки культур" за збереження та відтворення національних культурних традицій!
Відспівали, відтанцювали, відіграли? Ласкаво просимо на новорічно-різдвяний майстер-клас від співробітників Музею історії Десятинної церкви. Для дорослих в цей час - розіграши і подарунки, які підготували співробітники ЦРБ ім. Євгена Плужника та бібліотека ім. О. Шварцмана, й чудовий святковий гумор від корифеїв цього цеху Аркадія Гарцмана та Олександра Володарського.
Свято відбулося? Гарний настрій подарували? Хай він весь рік супроводжує нас, хай щастить!

Нові надходження
Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua