Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Відзначення 70-річчя від дня заснування Центральної районної бібліотеки ім Є.Плужника та 120-річчя від дня народження видатного українського поета, прозаїка, перекладача Євгена Плужника

20.12.2018

Відзначення 70-річчя від дня заснування Центральної районної бібліотеки ім Є.Плужника та 120-річчя від дня народження видатного українського поета, прозаїка, перекладача Євгена Плужника

Євген Плужник – один з найвидатніших українських поетів ХХ століття. Недовге було його життя, близько десяти років тривала його літературна діяльність. Лише дві поетичні збірки – «Дні» та «Рання осінь» - вийшли друком за його життя, третя - «Рівновага», побачила світ за кордоном через 12 років після смерті поета. У своїх творах Євген Плужник мріяв сказати сучасникам і нащадкам «щось своє, не казане ніким». Тільки такому слову він хотів звіряти свою душу, не боячись, що його не зможуть зрозуміти чи не поцінити його доробок. В читальному залі бібліотеки в цей день звучали поетичні вірші Євгена Плужника у виконанні артиста театру та кіно Андрія Колесника; ліричні пісні у виконанні лауреата пісенних премій, конкурсів та фестивалів, народного артиста України Олега Дзюби.
Працівники бібліотеки почули багато теплих слів від Зої Ружин, відомої поетеси, громадського діяча, авторки десятка поетичних збірок, текстів пісень, заслуженого працівника культури України, голови всеукраїнської Громадської організації «Поступ жінок-мироносиць», керівника "Мистецького спецназу", члена правління Національної ради Жінок України та отримали безліч надзвичайних подарунків і подяк від запрошених на свято почесних гостей та друзів, з якими бібліотеку пов’язує багаторічна дружба. Особливою родзинкою свята був виступ зразкового Театру пісні «Ладоньки», художній керівник Садовенко Світлана Миколаївна. Наші маленькі друзі принесли тепло своїх сердець в "храм душі та знань" - Центральну районну бібліотеку імені Євгена Плужника. Наприкінці святкової програми прозвучала пісня у виконанні Євгена Галича на слова Євгена Плужника «Мовчи».
У свою чергу працівники бібліотеки висловили слова вдячності та глибокої поваги усім, хто прийшов на свято. Адже оберігати скарби знань і передавати їх людям — це найвища місія істинних сподвижників культури. А бібліотечні працівники, до цього причетні, тому що наша місія - щоденно сіяти добро, вічне, нести у люди мудре цінне багатство – КНИГУ.
Для мене книга - світло дня,
Для мене книга - зорі ночі...
Моя сім'я, моя рідня,
Мій розум, серце моє, очі...

Без книги я не проживу
Вже, як без вирію лелека..
Я і крізь вічність проживу
В отім святім - бібліотека...

Для вас я книгою лишусь,
Словами. Строфами, рядками,
У пам'ять віршами впишусь
І прози буйними грядками...

В енциклопедіях знайду
Для вас усі найкращі гасла
І з ними у серця прийду,
Щоб свічка помислу не згасла.

Бо книга - то і світло дня,
бо книга - то і зорі ночі
моя сім'я, моя рідня,
мій розум, серце моє, очі... /П.Гоць

Нові надходження
Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua