Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Великий Футбол вітає!»

10.12.2018

«Великий Футбол вітає!»

Офіційна дата появи футболу з правилами та Футбольною асоціацією з’явився у Лондоні 1863 року. Хоча історичні документи свідчать, що претендентів на прообраз футболу доволі багато. Це: Стародавній Рим та Греція, Середньовічна Італія та навіть ацтеки. У цих народів були ігри зі схожими до сучасного футболу рисами.
Для гри у футбол в давнину використовували м'ячі виготовлені із сечових міхурів свійських тварин, але такий м’яч швидко псувався. Та на початку 20 століття якість футбольних м’ячів суттєво поліпшилась, камера виготовлялась з міцної гуми та могла витримувати високий тиск. А з кінця 1980-х синтетика повністю замінила натуральну шкіру для м’ячів.
На ці та багато інших запитань учні мали змогу знайти відповіді за допомогою вікторини «Що ти знаєш про футбол?», яка допомогла їм подивитися на футбол не тільки як на 22 футболісти, які бігають за одним м’ячем, а під іншим ракурсом, з пізнавального боку. Тим паче, що український футбол має дуже гарне минуле. Три українських футболісти – Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко є володарями найпрестижнішої індивідуальної нагороди «Золотий м‘яч», а видатний український футболіст та багаторічний наставник «Динамо-Київ» минулого Валерій Лобановський визнаний найкращим футбольним тренером 20- століття за версією французького журналу « France Football» посівши 8 місце. Тому, український футбол варто знати та пишатись ним.
А свої знання з футболу кожен наш вболівальник зміг показати, розгадуючи кросворд «Віртуозний м’яч». Наостанок нашої зустрічі, ми побажали кожному вболівальнику та українським футболістам великого успіху і везіння, спортивної сили та витримки, вдалих футбольних матчів та красивих голів.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2018/12/Velykyi-Futbol-vitaie.html

Нові надходження
Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua