Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Великий Футбол вітає!»

10.12.2018

«Великий Футбол вітає!»

Офіційна дата появи футболу з правилами та Футбольною асоціацією з’явився у Лондоні 1863 року. Хоча історичні документи свідчать, що претендентів на прообраз футболу доволі багато. Це: Стародавній Рим та Греція, Середньовічна Італія та навіть ацтеки. У цих народів були ігри зі схожими до сучасного футболу рисами.
Для гри у футбол в давнину використовували м'ячі виготовлені із сечових міхурів свійських тварин, але такий м’яч швидко псувався. Та на початку 20 століття якість футбольних м’ячів суттєво поліпшилась, камера виготовлялась з міцної гуми та могла витримувати високий тиск. А з кінця 1980-х синтетика повністю замінила натуральну шкіру для м’ячів.
На ці та багато інших запитань учні мали змогу знайти відповіді за допомогою вікторини «Що ти знаєш про футбол?», яка допомогла їм подивитися на футбол не тільки як на 22 футболісти, які бігають за одним м’ячем, а під іншим ракурсом, з пізнавального боку. Тим паче, що український футбол має дуже гарне минуле. Три українських футболісти – Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко є володарями найпрестижнішої індивідуальної нагороди «Золотий м‘яч», а видатний український футболіст та багаторічний наставник «Динамо-Київ» минулого Валерій Лобановський визнаний найкращим футбольним тренером 20- століття за версією французького журналу « France Football» посівши 8 місце. Тому, український футбол варто знати та пишатись ним.
А свої знання з футболу кожен наш вболівальник зміг показати, розгадуючи кросворд «Віртуозний м’яч». Наостанок нашої зустрічі, ми побажали кожному вболівальнику та українським футболістам великого успіху і везіння, спортивної сили та витримки, вдалих футбольних матчів та красивих голів.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2018/12/Velykyi-Futbol-vitaie.html

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua