Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
ЧАС ТА ПОЗА ЧАСОМ

23.10.2018

ЧАС ТА ПОЗА ЧАСОМ

Усміхнений, щирий, сповнений доброти, природного шарму, пан Андрій, притягує до себе погляд з першої хвилини спілкування. А коли поринаєш у його літературні фантазії… Чи правильніше фантасмагорії?.. Його справді можна назвати письменником-фантастом, адже світи його творів – вигадані. Але їх сюжет підказують автору його власне життя та світогляд. Образи, які він відтворює, сповнені людяності, тихого суму: втомлений океанський вітер, птах-посланець Фіцдцжеральд, маленький хробак та зголоднівший горобець, старе дерево, старий пес і стара людина… Ось вони поруч, тільки доторкнутися б, порозмовляти з ними. А вони розмовляють з тобою зі сторінок книги, діляться чимось своїм, сокровенним. А світи, зірки, а ліси, будинки, подихи, думки… Навіть, відчуття: «Тепло мохнатым зверьком спряталось в углу, сжалось в крохотный комочек…».
Що ще впадає в око, так це поетичність його прози: «Когда утихнут споры и упреки, осыплются, как ржавая листва… Я появлюсь – уставшим ветром, застывшим взглядлом, еле слышным вздохом… Я появлюсь, читая Пастернака о феврале, о зеркале, о пламени свечи...». Білий вірш, чи не так?
Дуже влучно охарактеризувала оповідання Андрія Дюка заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай: ці твори – готові фільми, які варто перенести на екран. І дійсно, посеред тихої київської осені було варто було прикрити очі й голос письменника виривав тебе з дійсності й заглиблював поза простір, поза час.
Дякуємо, Андріє, і чекаємо з новими творами.

Нові надходження
Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua