Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Останнє оповідання, і все тут...

17.10.2018

Останнє оповідання, і все тут...

«Studio Ш-А!» вже втретє бере участь у «Мандруючих зірках» і вистави проекту завжди привертають до себе увагу. Цього разу глядачам було представлено оновлену виставу «Останнє оповідання і все тут…» за творами сучасного ізраїльського письменника Етгара Керета. Декілька невеличких оповідань автора були зібрані у дійство, яке відобразило біографію (справжню чи вигадану?) єврейського хлопця, який мешкає в Ізраїлі: від дитячого садочка, через школу, армію, студентські роки, до становлення Письменника. Різні епохи життя такого персонажу чудово, цікаво зіграв член Національної спілки театральних діячів України Анатолій Шенгайт. Не менш органічний в ролі Чорта-фіскала лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів Павло Зубов – своєю музикою, співом, репліками він підказує Письменнику сцени минулого життя. Доброго Чорта відправили забрати у Талант, а той, спокусившись цукерками, можливістю пограти досхочу на піаніно, проникся симпатією до Письменника та дозволяє написати «останнє оповідання» - про що воно буде? Маленьку роль Боса, хто задає настрій виставі та «керує процесами» грає співробітник бібліотеки ім. О. Шварцмана та «за сумісництвом» один з співзасновників «Studio Ш-А» Марат Страковський. А якщо хтось спитає «Автора», то це спільна робота усіх трьох вищезгаданих: сценарій, режисура, постановочна частина, репетиційний процес – все разом, так би мовити «колективна творчість».

Що ж до вистави, то у бібліотеці насправді відбувся справжній театральний марафон – тричі протягом 8 днів актори зривали бурхливі оплески! Чому тричі? По перше, був показ 9 жовтня в рамках фестивальної програми. Вже 11 жовтня бібліотека приймала у себе колектив навчально-виховного комплексу №299 Оболонського району м. Києва – це був подарунок викладачам українського єврейського освітнього закладу до Всесвітнього дня вчителя. А ще, на чисельні прохання читачів і друзів, показ вистави відбувся 16 жовтня! І кожного разу – повна зала, щирі сльози, щирі посмішки, оплески.

Наша вдячність організаторам Фестивалю «Мандруючі зірки» і, перш за все, Роксані Гамарник, яка продовжила справу свого чоловіка Аркадія Монастирського, подяка усім нашим глядачам – всі ви підтримуєте нас, дозволяєте отримати задоволення від нашої роботи та надихаєте театральний проект «Studio Ш-А!» на нові звершення. До нових зустрічей!

Нові надходження
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua