Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Останнє оповідання, і все тут...

17.10.2018

Останнє оповідання, і все тут...

«Studio Ш-А!» вже втретє бере участь у «Мандруючих зірках» і вистави проекту завжди привертають до себе увагу. Цього разу глядачам було представлено оновлену виставу «Останнє оповідання і все тут…» за творами сучасного ізраїльського письменника Етгара Керета. Декілька невеличких оповідань автора були зібрані у дійство, яке відобразило біографію (справжню чи вигадану?) єврейського хлопця, який мешкає в Ізраїлі: від дитячого садочка, через школу, армію, студентські роки, до становлення Письменника. Різні епохи життя такого персонажу чудово, цікаво зіграв член Національної спілки театральних діячів України Анатолій Шенгайт. Не менш органічний в ролі Чорта-фіскала лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів Павло Зубов – своєю музикою, співом, репліками він підказує Письменнику сцени минулого життя. Доброго Чорта відправили забрати у Талант, а той, спокусившись цукерками, можливістю пограти досхочу на піаніно, проникся симпатією до Письменника та дозволяє написати «останнє оповідання» - про що воно буде? Маленьку роль Боса, хто задає настрій виставі та «керує процесами» грає співробітник бібліотеки ім. О. Шварцмана та «за сумісництвом» один з співзасновників «Studio Ш-А» Марат Страковський. А якщо хтось спитає «Автора», то це спільна робота усіх трьох вищезгаданих: сценарій, режисура, постановочна частина, репетиційний процес – все разом, так би мовити «колективна творчість».

Що ж до вистави, то у бібліотеці насправді відбувся справжній театральний марафон – тричі протягом 8 днів актори зривали бурхливі оплески! Чому тричі? По перше, був показ 9 жовтня в рамках фестивальної програми. Вже 11 жовтня бібліотека приймала у себе колектив навчально-виховного комплексу №299 Оболонського району м. Києва – це був подарунок викладачам українського єврейського освітнього закладу до Всесвітнього дня вчителя. А ще, на чисельні прохання читачів і друзів, показ вистави відбувся 16 жовтня! І кожного разу – повна зала, щирі сльози, щирі посмішки, оплески.

Наша вдячність організаторам Фестивалю «Мандруючі зірки» і, перш за все, Роксані Гамарник, яка продовжила справу свого чоловіка Аркадія Монастирського, подяка усім нашим глядачам – всі ви підтримуєте нас, дозволяєте отримати задоволення від нашої роботи та надихаєте театральний проект «Studio Ш-А!» на нові звершення. До нових зустрічей!

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua