Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Всеукраїнський день бібліотек - Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника - Мистецька вісь

01.10.2018

Всеукраїнський день бібліотек - Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника - Мистецька вісь

Вісь прокладено від Хрещатика до Львівської площі через вулиці Прорізна та Ярославів Вал. 30 вересня активність тут була зафіксована біля фігури всесвітньо відомого літературного персонажа Паніковського Михайла Самуельовича, в скверах біля пам’ятників Махтумкулі та Лесю Курбасу, біля Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника та школи-гімназії № 48, на подвір’ї МОЛОДОГО театру, біля Золотих воріт, Будинку і театру «АКТОР», театру «СУЗІРЯ», Малого театру, Дитячої школи мистецтв №2 та університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Сьогодні мистецько-культурна вісь поєднала всі визнані та юні таланти центрального району Києва театрально-карнавальною ходою, виставами, концертами, багатоголоссям хорів, турнірами вуличних музикантів, викриттям таємниць історичних будинків тощо…

В бібліотеці імені Євгена Плужника лунали пісні під гітару та уривки нових частин з книги письменниці і бібліотекаря Валентини Захабури «Ой, лише, або З чим їдять вундеркіндів» у виконанні автора. За що Відповідальний секретар Київського відділення Національної спілки театральних діячів України Владлен Портніков урочисто коронував усіх присутніх, як подвижників усіляких талантів і захисників книжкових скабів.

Сьогодні у вікнах нашої бібліотеки відобразився весь мистецький цвіт Києва і ми пишаємося тим, що долучилися до цього чудового веселого дійства. По-осінньому святково прикрашений Київ, як і обіцяли організатори, порадував, здивував, обійняв і підніс!

Нові надходження
Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua