Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Лавочки - читалочки

31.07.2018

Лавочки - читалочки

Метою успішного проведення літніх читань – є створення дружнього, комфортного книжкового простору для дітей та батьків. а також майданчика для фантазії, творчості та розваг. «Лавочка-читалочка» пропонує розмаїття для всієї родини: малечі – казки та оповідання, батькам – новини та сучасний світ, а бабусям та дідусям – розкриває всі дачні секрети. Тому сісти в холодочку, в тіні розложистих дерев та скористатися цікавою книгою може кожен, хто в цей літній спекотний день проходить біля бібліотеки, що ремонтується.

До літнього читального майданчика бібліотеки завітала весела дітвора. Літо – це ідеальний час, коли можна побалувати себе книгою та розвагами. Тому участь у творчих конкурсах і вікторинах про літо подарувала учасникам чудовий настрій і море позитивних емоцій. Також був проведений майстер-клас по виготовленню різнобарвних, яскравих метеликів, які потім помандрували з нашими друзями у казкові краї за пригодами. Адже дітям у цьому віці властивий потяг до пригод та фантазій.

Організовуючи інтелектуальні розваги, бібліотекарі намагались не лише урізноманітнити дитяче дозвілля, а й нагадати про важливість читання. Адже книга допомагає відкрити свій світ та своє місце в цьому світі.

Бібліотекарі радять насолоджуйтеся книгою влітку! Вони переконані, що це найприємніша пора року. Це час, коли читати можна де завгодно: на пляжі, на світанку, на балконі в променях заходу сонця, на дачі на килимку у траві, у найближчому парку на симпатичній лавочці, коли теплий вечірній вітерець трохи колише сторінки. До речі, інформація, отримана на свіжому повітрі в оточенні гармонійного природного пейзажу, засвоюється в рази краще.

Влаштуйте місяць перечитування улюблених творів або улюбленого автора!

Джерело

Нові надходження
Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua