Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
В країні чарівних звуків

23.07.2018

В країні чарівних звуків

Звідки взялася музика? Може вона з’явилася як спосіб заспокоювання і навчання дітей? Можливо, була цінним засобом самовизначення і соціальної взаємодії у суспільстві?

Якими б не були причини, музика розкриває багатство народної душі та творчу вдачу. Захоплення музикою у людей виникло, тому що все навколо нас у природі співає: спів птахів, шелест листя, дзюрчання струмків, розкати грому. І все це завжди надихало людину на мистецтво. Так з’явились музичні інструменти. Нам також захотілося стати творцями музичних шедеврів. Тому ми вирішили з малюками з дитячого садочку №467 це зробити власноруч!

Музичні інструменти для дітей дуже привабливі. Їм завжди хочеться барабанити, дзеленчати, стукати, все йде в хід, якщо хоч трішки схоже на найпростіший музичний інструмент. Це ж так весело! А найголовніше, що так діти пізнають світ, збагачують свої емоції!

Знайомство з музичними інструментами ми почали зі справжніх інструментів – це сопілочка та думбек, або барабанчик. Сопілочка відноситься до духових інструментів, а барабанчик до ударних. Від практики ми перейшли до теорії, а саме, за допомогою журналів про музичні інструменти, діти мали змогу більше дізнатися про музичний світ. Їх вразила велика кількість інструментів, якими користуються музиканти! А для того, аби малечі ще краще запам’ятався чарівний світ музики, ми з ними розгадали загадки та провели вікторину.

Найприємнішим моментом нашої зустрічі став майстер-клас з виготовлення музичного інструменту маракасу! Нам знадобилися: пластмасові ложечки, контейнер від Kinder, різноманітні крупи та скотч. Процес майстрування був цікавим, бо кожна маленька дитинка вкладала душу і серце у свій витвір мистецтва! Музичні інструменти вийшли різноманітні та цікаві, а головне практичні. Адже на дитячому майданчику лунало розмаїття музичних звуків. Це було чудово!

На завершення зустрічі бібліотекарі розповіли дітям кілька правил «Як рятуватися при пожежі». Адже в літню пору дуже спекотно, багато хто відпочиває у різних місцях. Це дало нам привід нагадати дітям про правила поведінки на відпочинку.

Малечі подобаються сірники, але залишившись без догляду дорослих, вони можуть накоїти лиха. Тому користуватися сірниками без дозволу дорослих категорично заборонено! «Сірничок малий, а біда від нього велика».

А що робити коли пожежа трапилась у закладах відпочинку чи розваг?

• При пожежі дим набагато небезпечніший за вогонь. Тому для захисту від чадного газу, необхідно дихати через зволожену тканину.
• При пожежі ніколи не сідати в ліфт, він може відключитися і людина, яка там знаходиться, може загинути від чаду.
• Від вогню та диму сховатися не можна, тому діти повинні пам’ятати – треба швидко залишити приміщення.
• І найголовніше – не піддаватися паніці і не втрачати самовладання.

«Тому, будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких!» - такими побажаннями ми закінчили нашу зустріч!

Джерело

Нові надходження
Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua