Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Засідання Спілки жінок міста Києва в ЦРБ імені Евгена Плужника

31.05.2018

Засідання Спілки жінок міста Києва в ЦРБ імені Евгена Плужника

З привітальним словом до гостей звернулася директор ЦБС Шевченківського району м. Києва Ірина Коновалова. Вона розповіла присутнім історію створення Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника. Бібліотека розташована за цією адресою з 1952 року. Гості були в захваті від того, що бібліотека розташована в світлому, наповненому повітрям приміщенні з чудовою акустикою. Не зважаючи на свій поважний вік, бібліотека має вишукане оформлення, потужне інформаційне наповнення, великий книжковий фонд та надає безоплатні послуги, серед яких - доступ до Інтернет.

Голова Громадської організації «Спілка жінок міста Києва» Лідія Москаленко розповіла присутнім про цікаву та насичену подіями роботу організації, метою якої є добровільне об’єднання зусиль жінок для захисту їх прав і свобод, задоволення економічних, соціальних, культурних інтересів, підвищення ролі та статусу жінок в усіх сферах діяльності суспільства на принципах гендерної рівності, припинення будь-яких проявів дискримінації за ознаками статі. Найцікавіші моменти роботи ГО «Спілка жінок міста Києва» були відображені в слайд-шоу.

Перлиною зустрічі став віночок українських пісень у виконанні народної артистки України Світлани Мирводи та заслуженої артистки України Галини Турчак.
Наприкінці цієї надзвичайної зустрічі гості заспівали пісню на слова української поетеси Лариси Петрової. Саме ця пісня може стати гімном жінок України, тому що в ній є слова про найщиріші жіночі прочуття: любов, надію, гармонію та віру в майбутнє. Автор віршів була присутня в нашому залі.

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua