Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Засідання Спілки жінок міста Києва в ЦРБ імені Евгена Плужника

31.05.2018

Засідання Спілки жінок міста Києва в ЦРБ імені Евгена Плужника

З привітальним словом до гостей звернулася директор ЦБС Шевченківського району м. Києва Ірина Коновалова. Вона розповіла присутнім історію створення Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника. Бібліотека розташована за цією адресою з 1952 року. Гості були в захваті від того, що бібліотека розташована в світлому, наповненому повітрям приміщенні з чудовою акустикою. Не зважаючи на свій поважний вік, бібліотека має вишукане оформлення, потужне інформаційне наповнення, великий книжковий фонд та надає безоплатні послуги, серед яких - доступ до Інтернет.

Голова Громадської організації «Спілка жінок міста Києва» Лідія Москаленко розповіла присутнім про цікаву та насичену подіями роботу організації, метою якої є добровільне об’єднання зусиль жінок для захисту їх прав і свобод, задоволення економічних, соціальних, культурних інтересів, підвищення ролі та статусу жінок в усіх сферах діяльності суспільства на принципах гендерної рівності, припинення будь-яких проявів дискримінації за ознаками статі. Найцікавіші моменти роботи ГО «Спілка жінок міста Києва» були відображені в слайд-шоу.

Перлиною зустрічі став віночок українських пісень у виконанні народної артистки України Світлани Мирводи та заслуженої артистки України Галини Турчак.
Наприкінці цієї надзвичайної зустрічі гості заспівали пісню на слова української поетеси Лариси Петрової. Саме ця пісня може стати гімном жінок України, тому що в ній є слова про найщиріші жіночі прочуття: любов, надію, гармонію та віру в майбутнє. Автор віршів була присутня в нашому залі.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua