Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Поезія душі  і музика натхнення

25.05.2018

Поезія душі і музика натхнення

Вірші Надії Семени мають велику популярність в мережі Фейсбук, написані щиро, від серця, в яких все – ніби про самого себе. Незабарилася з виходом в світ і її перша поетична збірка «Мені б мелодій з джерела». Творчість Надії Семени припала до душі не лише читачам, а й авторам – виконавцям, якими створено чимало пісень на її слова. Одним з композиторів і виконавців її пісень є Юрій Євсєєв.

Розпочався творчий вечір з хвилини мовчання в знак вшанування пам’яті полеглих захисників нашої держави. Коли Україна знаходиться в умовах військового конфлікту, важливо не забувати, що для України зараз усе працює на користь: музичний твір, книжка, наукове відкриття, здійснене саме на українських теренах. Тему АТО не оминули й Н. Семена та Ю. Євсєєв, тож після хвилини мовчання вони представили свою патріотичну творчість. Для Юрія Євсєєва дуже болючим є все, що пов’язане з Донеччиною, адже йому довелося виїжджати до Києва з окупованої Донеччини під звук вибухів. Він читав свої вірші та виконав пісні, особливо зачепила за живе композиція «Чорна бузина» на слова Н. Семени та авторська пісня «А ты поплачь».

День Києва і наближення літа – тема наступної підбірки віршів та пісень, які прозвучали для присутніх. А хто з митців не присвячував своїх творів коханню! Напевне, всі. Тож, наступна частина вечора була присвячена ліричним творам. Далі – нові гуморески від Надії Семени, а Юрій Євсєєв, який є лікарем-кардіодогом, розповів у віршах й піснях про свої нелегкі, але іноді з кумедними випадками, лікарські будні.

Серед тих, хто прийшов привітати авторів, були Василь Лаврінчук - композитор, автор музики на слова Н. Семени, Семен Торбенко - заслужений артист України, оперний співак , Василь Марсюк - поет, член Національної спілки письменників України, який подарував бібліотеці свою нову поетичну збірку «Гіркий вітчизни дим». Він наголосив, що недарма написав слово «вітчизна» з маленької літери, адже центральною темою збірки є осмислення і вболівання за долю України і Донеччини – «малої» вітчизни поета.

Творчий вечір Надії Семени та Юрія Євсєєва пройшов невимушено і тепло, всі виступи супроводжувалися гучними оплесками. Тішить, що цього вечора багато відвідувачів переступили поріг бібліотеки вперше, а також, що вже є й постійні шанувальники заходів бібліотеки. Тож, є стимул і надалі популяризувати творчість талановитих киян.

Нові надходження
Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua