Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
Краєзнавчий круїз «Загадковий Київ відкриває свої таємниці»

29.05.2018

Краєзнавчий круїз «Загадковий Київ відкриває свої таємниці»

Хто з нас в дитинстві не обожнював пригоди? Мабуть, таких не знайдеться! Адже дитяча уява дуже багата на фантазії та мрії! Будучи маленькими, діти постійно щось вигадують, шукають з друзями нові місця для таємниць та пригод. І сьогоднішній день не був винятком. Ми з нашими друзями з кадетського корпусу вирішили поринути у світ таємниць та легенд. А скільки ще всього незбагненного! І наш Київ не є винятком. Наше стародавнє місто й сьогодні сповнене багатьох таємниць і загадок.

Для цієї мандрівки нам в нагоді став віртуальний квест, за допомогою якого ми мали змогу поринути у містичні місця. Відправною точкою став Андріївський узвіз, де знаходиться багато загадкових місць: знаменитий будинок головного містифікатора ХХ ст. Михайла Булгакова, до реч,і його будинок знаходиться під номером «13». Далі – готичний замок Річарда Левове серце (один із найбільш містичних довгобудів, біля якого, прислухавшись, і досі можна почути дивні звуки).

Наступним місцем став Майдан Незалежності. На початку ХХ ст. на місці нинішнього Головпоштамту був розташований дохідний дім. Домовласниця з великим подивом помітила, що в одній з її квартир мимовільно пересуваються меблі, речі побуту. Господарка запросила до свого будинку священників і поліцію, але вони не змогли змінити ситуацію. Склали протокол та опечатали квартиру. Це був перший задокументований випадок у Києві полтергейсту.

Існує такий факт, що К. Чуковський свій «Мийдодір» написав на підставі цієї незвичайної пригоди, тому що сюжет має такий же самий хід подій, який складений згідно з протоколом київського городового.
Не обійшли ми стороною найоригінальнішу споруду ХХ ст. у Києві - будинок з химерами В. Городецького, розташованого на вулиці Банковій. Навколо цього будинку також існує багато легенд та таємниць.

Віртуальну подорож таємничим Києвом ми з кадетами закінчили провівши вікторину та розгадавши кросворд. Нас дуже вразили ті знання, якими ділилися наші друзі. Для них щось таємне та незвичне – зараз найголовніше та найзахоплююче в житті! І треба пам’ятати, що їх вже чекають довгоочікувані літні канікули,а це гарний привід і надалі пізнавати цей безмежний світ!

Бажаємо вам натхнення та чекаємо нових зустрічей у наступному навчальному році!

Джерело

Нові надходження
Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua