Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
День інформування в бібліотеках ЦБС

26.04.2018

День інформування в бібліотеках ЦБС

Як не можна спинити річку, що зламавши кригу на весні
бурхливо несеться до моря, так не можна спинити нації,
що, прокинувшись до життя, ламає свої кайдани. М. МІХНОВСЬКИЙ

2017 рік був особливим для української державності – він почав відлік 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.
З нагоди відзначення цих подій та з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, 26 квітня 2018 року у рамках заходів з відзначення 100-річчя першого досвіду українського державотворення у ХХ столітті в бібліотеках ЦБС відбувся День інформування для працівників та відвідувачів бібліотек.

В Центральній бібліотеці ім. Євгена Плужника зі вступним словом до присутніх звернулась директор ЦБС Шевченківського району Коновалова Ірина Юріївна, яка довела до відома інформаційні матеріали, отримані від Українського інституту національної пам’яті, про основні етапи Української революції 1917-1921 років – звільнення населених пунктів Лівобережної України та Криму від більшовиків та 100 років проголошення Української Держави (Гетьманату Павла Скоропадського).

До перегляду представлено документальні фільми: «Крим. 1918–й. Пишемо історію» (виробництва каналу UATV), «Павло Скоропадський» з циклу Невідома Україна - нариси нашої історії (студії Київнаукфільм, режисер Наталія Богданенко), «Гетьманат Павла Скоропадського» з циклу Уроки історії (автор Ігор Алейніков) та «Непрощені - Павло Скоропадський» (кіностудія «Контакт», режисери Олексій Фролов та Віктор Шкурін). Фільми привертають увагу громадськості до 100 річчя подій Української революції 1917-1921років і до непересічної постаті гетьмана Павла Скоропадського.

Для колег і відвідувачів були презентовані книжкові виставки «Із історії про Українську революцію», які розкривають історичне значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України.
Запрошуємо всіх до наших бібліотек!

Нові надходження
Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua