Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Я маю право – медична реформа

12.04.2018

Я маю право – медична реформа

Цікаво, що цього разу круглий стіл вела читач бібліотеки Ольга Медвєдєва – висококваліфікований лікар, завідуюча одним з педіатричних відділень Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит». Тож хто як не вона знає про всі сучасні нововведення у сфері охорони здоров’я. Серед питань, яких торкнулась Ольга Павлівна: як обрати собі сімейного лікаря (педіатра, терапевта), як за новими правилами звернутися до вузькопрофільного лікаря-спеціаліста, хто буде сплачувати за медичні послуги тощо. Переважна більшість хвилювань сьогодні пов’язана саме з останнім питання, адже медичні послуги тепер «платні». Це так, але сплачувати за це, в більшості випадків, буде як і раніше – держава, але тепер вже не «взагалі» кудись, а конкретному лікарю і конкретному медичному закладу, який обрав собі пацієнт, за конкретну послугу, надану конкретній людині. Звісно, не все ще врегульовано до кінця, сама реформа вводиться у дію поступово, не всі медичні заклади ще до неї долучилися. Але головне - реформа дозволить впровадити сучасні міжнародні стандарти у лікуванні хворих та, що не менш важливо, звернути увагу на профілактику та попередження захворювань.

Відомо, що здоров’я громадян є запорукою міцності держави. Реформи медичної сфери в нашій країни давно вже на часі і якщо ми не можемо наразі сказати та прорахувати достеменно, наскільки нововведення допоможуть, то чудово розуміємо, що без змін вже не можна. Як, власне, і в інших сферах життя.

Ну і як не спитати порад у практикуючого лікаря, що хвилюють кожного: дієта, фізичні навантаження у похилому віці, рекомендації при тих чи інших хворобах – наша гостя спробувала відповісти на всі питання, скільки вистачило часу. Щира подяка Ользі Павлівні за змістовне і цікаве спілкування.

Нові надходження
Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua