Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Свято дитячої книги в бібліотеці ім. О.Матросова

04.04.2018

Свято дитячої книги в бібліотеці ім. О.Матросова

Дитинство — це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ, коли в ній жевріє іскринка творчості, а саме життя є стихією гри, що для дитини — найсерйозніше заняття. Саме добра дитяча книга відіграє важливу роль в житті дитини.

В цей день в нашій бібліотеці третьокласники школи № 73 та гімназії № 154 стали учасниками свята книги та читання. На гостину до бібліотеки завітала дитяча письменниця, поетка, літературний редактор журналу «Малятко» Оксана Кротюк. Вона автор багатьох дитячих книжок, таких як «Неслухняне левеня», «Найкраща земля», «Абетка», «Веселі єноти», «В зоопарку», «Чорне море й синій кит», «Чап-чалапу, гусоньки!», «От би мені коника», «Купці, купці, гусочко!» та багатьох публікацій у журналах.

Діти не лише слухали розповіді письменниці, а й читали, бавилися і гралися у пальчикові ігри. Пані Оксана познайомила діток з новою цікавою книжечкою «Прилетіла пташечка», присвяченій весняним народним святам, яка допоможе навчитися робити чимало мистецьких речей, скажімо, розмалювати, зробити аплікацію, навчитися іграм-веснянкам та заспівати разом колискові. А потім всі разом за цією книжкою створили пташечку-підвісок, адже пташка завжди була символом весни і найпершим її знаком.
Задоволені, веселі, з книжечками Оксани Кротюк з її автографом та виготовленими власноруч птахами пішли діти з бібліотеки, щоб насолоджуватися читанням та зустрічати весну за народним звичаєм.

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua