Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Я МАЮ ПРАВО

15.03.2018

Я МАЮ ПРАВО

15 березня 2018 року у Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» для мешканців Києва пройшов правопросвітницький захід Головного територіального управління юстиції у місті Києві та адвокатів міста Києва під назвою «Право на каву».

Сьогодні відвідувачі бібліотеки мали можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію від провідних адвокатів міста Києва, спеціалістів столичної юстиції. Протягом трьох годин читальна зала бібліотеки прийняла понад 35 осіб, які отримали кваліфіковані відповіді на питання щодо оформлення субсидій, майнових прав, поновлення Чорнобильської пенсії вимушеним переселенцям, тощо.

Для підтримання робочого настрою та створення теплої, доброзичливої атмосфери співпрацівниками управління юстиції було організоване частування всіх присутніх гарячою кавою та солодощами.

На заході були присутні начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Куценко Станіслав Ігоревич, начальник Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції (ГТУЮ) у місті Києві Діброва Катерина Володимирівна, заступник начальника Управління - начальник відділу представництва інтересів держави в судах України Управління судової роботи та міжнародного співробітництва (ГТУЮ) у місті Києві Хименко Олександр Анатолійович, Голова Ради адвокатів міста Києва Рафальська Інна Владиславівна, нотаріус Першої київської державної нотаріальної контори (ГТУЮ) у місті Києві Сердцевич Ольга Володимирівна та провідні адвокати міста Києва (9 юристів вищої кваліфікації).

Результатом заходу стало чітке розуміння необхідності тісної співпраці та взаємодії задля досягнення спільних результатів, а саме надання допомоги особам, що опинились в край складних життєвих умовах. Маємо надію, що відсьогодні такі правопросвітницькі заходи будуть постійно проходити в бібліотеках ЦБС Шевченківського району м. Києва.

Для отримання інформації про адресу, дату і час проведення наступного заходу слідкуйте за повідомленнями на нашій сторінці у Facebook www.facebook.com/shevcbs.library або на нашому сайті в розділі новин «у найближчий час».

Нові надходження
Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua