Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас

27.02.2018

Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас

Старшокласники Технічного ліцею зібралися в бібліотеці, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Буремні події лютого 2014 року сколихнули весь світ, не залишивши байдужою жодної душі.

Такою людиною, що багато часу провела на Київському Майдані, знала багатьох його Героїв, пропустила весь біль втрат крізь своє серце, є Тетяна Домашенко – поетеса, громадсько-політична діячка, засновниця та директорка видавництва «Духовна вісь». Живе і працює у Вишневому Київської області.

Тетяна Михайлівна була активним учасником Євромайдану, на власні очі спостерігала за подіями Революції Гідності. Саме у її вірші "Небесна Сотня Воїнів Майдану" вперше в Україні пролунав вислів "Небесна Сотня". Він також ліг в основу однойменної збірки поетеси, в яку ввійшли майже 200 віршованих сторінок. До цієї книги увійшли поезії, насичені емоціями подій Революції Гідності, що відбувалися в Україні, котрі авторка пережила особисто на Євромайдані, та патріотична лірика. Особливе світосприйняття та авторська манера поетеси принесли їй визнання далеко за межами України: її вірші надруковані у США, Австралії, перекладені італійською мовою. На слова Тетяни Домашенко написано багато пісень. В її доробку 6 збірок поезії та три чекають на видання.
Школярі слухали проникливу, емоційну поезію, присвячену Героям Небесної Сотні, кожне слово, кожен звук якої був наповнений переживаннями, болем за невинно загиблі душі. Поетеса ділилася спогадами про поїздки в АТО, зустрічі з матерями Героїв, громадську діяльність.

На завершення зустрічі Тетяна Михайлівна подарувала бібліотеці та Технічному ліцею свої книги, крім, на превеликий жаль, збірки «Небесна Сотня Воїнів Майдану», яка кількома накладами розійшлася по всій Україні, а новий тираж через матеріальні складнощі відтерміновується. Тож, всі присутні побажали поетесі нових книжок, великих тиражів та вдячних читачів.

Нові надходження
Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua