Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація книги книгу «Війна кличе. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни»

18.01.2018

Презентація книги книгу «Війна кличе. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни»

Презентована книга має назву «Війна кличе. Стань переможцем!»

Це нотатки людини, яка знає про сучасну російсько-українську війну не з телебачення, газет та Інтернету, а відчула на собі всю її сутність зсередини, з окопів та бліндажів передової. Книга-щоденник, яка складається з упорядкованих нотатків автора у військово-польових умовах, що містить роздуми, описи подій, які відбувалися з паном Петром на теренах Луганщини: містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Щастя, селищах Біла гора, Кримське, де він проходив військову службу і боронив Україну від окупантів у 2014—2015 роках. Як розповів Петро Билина, він взяв на війну майже 20 блокнотів, які носив із собою у кишені, а коли була змога, робив певні нотатки, які згодом перетворилися на військовий щоденник, а з рештою - й у книгу, котра мала тернистий шлях від видавництва до видавництва, перш ніж побачити світ у видавництві «Український пріоритет» за участі автора та редактора видання – політика, доктора філології, професора Ірини Фаріон.
В цьому щоденнику є не лише розповіді про події, що сталися у певну дату, а багато роздумів про українську національну ідею, провідну роль української мови, яка є однім із наріжних каменів побудови державності й основною ознакою, що відрізняє українця від інших етносів, історію України-Русі...

Під час презентації Петро Билина розповів, у яких умовах йому доводилося писати цю книгу, що його спонукало до написання, зачитав деякі цитати. Опісля присутні поставили автору запитання, на які він охоче дав відповіді. Усі присутні мали змогу придбати книгу з підписом автора. Більшість присутніх приїхала на захід з Татарки.

Після презентації книги був виступ хору Київської Духовної семінарії з класичними народними та церковними колядками та щедрівками. А на завершення виступив хоровий колектив "Надвечір'я". Вони ж і пригостили всіх присутніх смачною кутею.

Нові надходження
Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua