Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Зимова подорож «Де найбільше снігу»»

17.01.2018

Зимова подорож «Де найбільше снігу»»

Новорічні свята закінчилися, але зима триває. А разом з нею головна прикраса зими – сніг, який інколи вкриває все навколо м`яким білосніжним килимом та вражає нас своєю блискучою пишнотою. Сніг ... Це біле диво, подароване людству самою природою, не може не викликати захоплення. Фігурні, ніби вирізані, сніжинки, сріблястий іній, пластівці, схожі на «лебединий пух», масивні замети - сніг такий різний, але безмірно чарівний і улюблений.

Саме сніг ми вирішили зробити темою нашої зустрічі з малятами середньої групи дитячого садочка №465. Для цього був ще один привід: починаючи з зими 2012 року, в передостанню неділю січня планета відзначає Всесвітній день снігу.

Із зачудуванням діти слухали про те, що не існує двох сніжинок з однаковим візерунком,
що близько 50% населення Землі ніколи не бачили справжнього снігу (хіба що на фото), а на вершинах найвищих гір сніг не сходить ніколи. І, звісно, ми не змогли позбавити наших маленьких читачів задоволення провести невеличкий дослід власними силами. В рамках започаткованої ігрової рубрики ми вирішили розповісти та навчити маленьких «чомучок» робити так звану «снігову кулю». І ось, змішавши у прозорому сосуді звичайну дистильовану воду, рідкий гліцерин та блискітки або штучний сніг, маємо виготовлений власноруч цікавий сувенір, до якого залишилося додати тільки-но улюблену декоративну фігурку і… незабутня, чудова зимова іграшка буде готова!

Потім перевірили, чи знає малеча мешканців найпрохолодніших місць нашої планети – Південного та Північного полюсів. Загадки про пінгвінів, моржів, білих ведмедів та північних оленів допомогли у цікавій формі додати нових фактів до скарбнички дитячих знань. І на згадку про зустріч, кожен присутній зробив собі з нашою допомогою подарунок: іграшку на шпажці для паперового театру – маленького пінгвіна, мешканця вічних снігів.

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua