Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з гумором

13.12.2017

Зустріч з гумором

Власне, можна вважати, що відбулося одразу дві презентації. Якщо Валерій Хаіт добре знайома постать для читача (хоча й, переважно, старшого віку), то ім’я письменниці-гумористки Маріанни Гончарової, яка мешкає в Чернівцях, мало відомо – і це не зважаючи на великий книжковий доробок, журналістську і перекладацьку діяльність, перемоги у конкурсах. Тож наш гість взявся донести це ім’я широкому загалу, став редактором книг Маріанни, а видавець його підтримав. Так що разом з книгою Хаіта Олег Федоров видав і книгу Гончарової «Спроси его имя». (До речі, обидві книжки вийшли в серії «Textum @araneum», видання з якої вже не вперше Олег Федоров презентує в бібліотеці ім. О. Шварцмана).

Книга Валерія Хаіта – одеський гумор, за словами автора «смішний та інтелігентний», що викликає справжні добрі відчуття. Це іронічні записи, мініатюри з життя, якими метр перемежав свої розповіді про Одесу та її мешканців, про співпрацю з Маріанною Гончаровою. Ну а остання виявилася ще й чудовою виконавицею власних оповідань. В її мініатюри пронизані коханням до всіх і до всього: до чоловіків і жінок, до дітей і батьків, просто до добрих людей, які допомагають один одному від щирого серця, до цуценят і кошенят, птахів і смарагдових жабенят. Авторка зізнається в любові до життя у всіх його проявах. І все це з великою дозою гумору і самоіронії.

Видавець, відомий організатор літературного процесу, член Правління Конгресу літераторів України, поет Олег Федоров також взяв слово й розповів про те, з яким задоволенням співпрацював з авторами.

Ось такі два цікаві автори (і дві книги!) були представлені читачам, подарували їм гарний настрій. Наприкінці ж зустрічі Валерій Ісакович сказав дещо несподівано-приємне на адресу не тільки бібліотеки ім. О. Шварцмана, а й взагалі всієї бібліотечної справи. Метру гумору дуже приємно, що у нашому непростому, неспокійному світі існують маленькі острівці стабільності, затишку, мудрості – саме таке визначення він дав бібліотекам.

Нові надходження
Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua