Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
Прес-релізи заходів
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок

Афіша

 

  

Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
Гра-подорож «По морях, по океанах»

05.12.2017

Гра-подорож «По морях, по океанах»

Кожній дитині подобається море, річки, озера, ставки. Там вдосталь можна поплескатися, бавитися, попірнати, перевіряти морську стихію на дотик.

Океан - величніший за море, такий прекрасний та загадковий, лякаючий та мінливий, завжди непостійний у своїй величі. Він вабить нас до себе, манить нескінченними таємницями. І людство вже багато віків намагається розгадати їх та осягнути ту безліч можливостей, що приховуються в ньому.

А найбільший подив і навіть захват викликають у нас підводні жителі. Там мешкають блакитний кит – найбільше створіння Землі, дельфіни, яких називають ще однією цивілізацією планети, летючі риби, молюски, що дивують і захоплюють нас красою перлин, риби неймовірних кольорів і форм та багато інших незвичайних створінь. Кожне море, кожен з океанів має свої таємниці. І розгадуючи їх, треба пам’ятати про необхідність дбайливого ставлення до такого величного, такого неймовірного дива – Світового океану. Тільки так ми зможемо зберегти його чистоту та красу для наступних поколінь.

Свою подорож ми почали, забезпечивши себе «транспортними засобами» - зробили кораблики з паперу у стилі оригамі. І попливли… Як мореплавці довели, що Земля – це куля; які «кольорові» моря існують на планеті та чому вони мають такі назви; які мешканці населяють підводний світ. Відгадували загадки про морських жителів, згадали мультфільми, де розповідається про море, роздивилися книжки з історіями й казками за цією ж темою. А щоб не занудьгували провели динамічну паузу «Хто живе у морі»: розділили дітей на дві команди та вони за сигналом бігли до столу, брали іграшку-тварину, поверталися і так доти, доки не закінчилися іграшки. Потім порахували, яка команда зібрала більше морських тварин і звісно – перемогла дружба. А на закінчення порадували себе ще однією іграшкою, що зробили власноруч: рибою-хижаком на прищіпці.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua