Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Голодомор. Пам'ять во спасіння" - вечір пам'яті до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

25.11.2017

"Голодомор. Пам'ять во спасіння" - вечір пам'яті до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Під час заходу відбулася презентація нової книги про Голодомор – "Пасинки долі" Олександра Дудка, яку представляли одразу кілька причетних до виходу книги людей: Людмила Кратенко, директор харківського видавництва "Люди", Тетяна Олександрівна Мельник, донька автора, доцент Черкаського національного університету та Людмила Кістерська, племінниця автора й донька прототипу героя книжки.

Олександр Дудко родом з села Попелюхи, що на Винничині. Його автобіографічний роман "Пасинки долі" – відверте свідчення про той страшний злочин, скоєний більшовицькою імперією на українській землі. Автор бачив усе на власні очі, пережив голод, запам'ятав ті страшні події і описав в романі. Але, на жаль, так і не діждався видання книги. Рукопис зберігався в родині аж до сьогодні, поки його донька Оксана, що мешкає в Італії, таємно від усіх відредагувала книжку й підготувала до друку. І ось вона побачила світ в харківському видавництві "Люди", і , до слова, це перша книжка цього видавництва. Читається роман одночасно і легко, адже написаний соковитою, яскравою мовою, і важко, бо від подій, що описані, щемить і болить серце. Та знати історію свого роду, якою б гіркою вона не була, надзвичайно важливо, аби не припускатися помилок минулих поколінь, бути не пасинками, тобто нерідними синами, а володарями своєї долі і своєї землі.

Всі, хто зацікавився темою вечора і прийшов на презентацію – люди середнього і старшого віку, сім'ї з дітьми, старшокласники Технічного ліцею, - слухали спогади про автора та родину, про ті страшні часи. Зачитувалися уривки з книжки, пронизані гірким болем, наводилися історичні і статистичні факти нашої історії, звучали запитання – відповіді, а по закінченню презентації - спілкування, автографи і фотосесія для всіх охочих.

Нові надходження
Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua