Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Голодомор. Пам'ять во спасіння" - вечір пам'яті до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

25.11.2017

"Голодомор. Пам'ять во спасіння" - вечір пам'яті до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Під час заходу відбулася презентація нової книги про Голодомор – "Пасинки долі" Олександра Дудка, яку представляли одразу кілька причетних до виходу книги людей: Людмила Кратенко, директор харківського видавництва "Люди", Тетяна Олександрівна Мельник, донька автора, доцент Черкаського національного університету та Людмила Кістерська, племінниця автора й донька прототипу героя книжки.

Олександр Дудко родом з села Попелюхи, що на Винничині. Його автобіографічний роман "Пасинки долі" – відверте свідчення про той страшний злочин, скоєний більшовицькою імперією на українській землі. Автор бачив усе на власні очі, пережив голод, запам'ятав ті страшні події і описав в романі. Але, на жаль, так і не діждався видання книги. Рукопис зберігався в родині аж до сьогодні, поки його донька Оксана, що мешкає в Італії, таємно від усіх відредагувала книжку й підготувала до друку. І ось вона побачила світ в харківському видавництві "Люди", і , до слова, це перша книжка цього видавництва. Читається роман одночасно і легко, адже написаний соковитою, яскравою мовою, і важко, бо від подій, що описані, щемить і болить серце. Та знати історію свого роду, якою б гіркою вона не була, надзвичайно важливо, аби не припускатися помилок минулих поколінь, бути не пасинками, тобто нерідними синами, а володарями своєї долі і своєї землі.

Всі, хто зацікавився темою вечора і прийшов на презентацію – люди середнього і старшого віку, сім'ї з дітьми, старшокласники Технічного ліцею, - слухали спогади про автора та родину, про ті страшні часи. Зачитувалися уривки з книжки, пронизані гірким болем, наводилися історичні і статистичні факти нашої історії, звучали запитання – відповіді, а по закінченню презентації - спілкування, автографи і фотосесія для всіх охочих.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua