Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Лічильник днів

21.11.2017

Лічильник днів

Відтворюючи емоції в різних вимірах, ми створюємо світи, які мало перетинаються. Читаючи вірші, бачиш з точністю те, що хотів показати автор, графіка ж - яка не є в даному випадку ілюстраціями в прямому сенсі слова - залишає простір для інтерпретації та налаштовує внутрішній камертон на той лад, який найбільш повно відображає емоційну тональність віршованого твору. Розглядаючи графічні роботи Вадима Козловського, отримуєш ще один інструмент розуміння і переживання глибоких тем, які розкриває в своїх віршах Ірина Береза. Який шлях сприйняття виявиться найбільш повним - вирішувати тільки тому, хто відкриє цю книгу і пропустить через себе перетин світів...
___

Про авторів:

Ірина Береза - лікар, переселенка з окупованого Криму, автор двох опублікованих збірників віршів. За період 2014-2017 р.р.: лауреат і призер ряду всеукраїнських і міжнародних фестивалів в номінаціях «поезія» та «коротка проза»: «Інтереальность» (Київ), «Підкова Пегаса» (Вінниця), «Малахітовий носоріг» (Вінниця), «Рідкісний птах» (Дніпро), «Зірка Різдва» (Запоріжжя), «Ан-т-р-акт» (Херсон). Вела свої авторські майданчики на таких фестивалях, як «Інтермеццо» (проект «Кримські етюди»), «Підкова Пегаса» (проект «Ніч на березі»), Літфест Львівського Форуму книговидавців (проект «Вихід» з Еліною Свенцицькою), була одним з організаторів експериментального проекту, який об'єднав в одну культурну подію вінницьких поетів і фотохудожників «Фотографи проти поетів», що проходив у Вінниці та Києві. Також провела кілька авторських вечорів: «До мурашок», «Неголосно», «Крим мій». Друкувалася в альманахах однойменних фестивалів, періодичних виданнях - журнали «Дніпро», «Вінницький край». Активний блогер в ФБ.

Вадим Козловський - лікар, фотохудожник, член НСФХУ, лауреат міжнародних конкурсів і автор багатьох персональних виставок в різних містах України та зарубіжжя.

Книга «Лічильник днів» є не тільки збіркою віршів Ірини Берези за 2014-2015 рр., але і представляє велику кількість робіт Вадима Козловського в техніці графіки. Творчий синтез творів двох авторів - плід великої спільної роботи.

Нові надходження
Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua