Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Архітектурний годинник»

26.10.2017

«Архітектурний годинник»

Архітектура і космос, здавалось би теми дуже різні, але виявляється, що ні.

На допомогу прийшла Його Величність – Архітектура. Історія архітектури своїм корінням сягає тих часів, коли людина побудувала своє перше помешкання. Збудувавши перше житло, як укриття від негоди, вона стала і архітектором, і будівельником. На протязі тисячоліть архітектура має неоціненну спадщину величних споруд: від Єгипетських пірамід, Александрійської бібліотеки, Колізею, аж до сучасної космічної архітектури. І Київ у цьому переліку виявився не винятком.

«Летюча Тарілка» на метро Либідській – одна з найбільш відомих пам’яток архітектурного модернізму на всьому пострадянському просторі. На початку 1960-х років архітектор Флоріан Юр’єв розробив проект світло-музичного театру, і задля реалізації ідеї синтезу мистецтв майбутня будівля мусила мати характерну овальну форму. Проект був втілений лише через двадцять років, і вже виконував більш приземлені функції кінолекційного залу Інституту науково-технічної інформації. Ще одна вражаюча споруда знаходиться на метро Арсенальна - готель "Салют", яка по проекту повинна була мати вигляд космічної ракети, в три рази вища за дану будівлю. Але, як часто буває в людському суспільстві, до кінця архітектурний задум не був втілений в життя.
З нами у гості до садочку завітали мультяшні герої – Їжачок та Кролик Крош, які розповіли малечі про свої пригоди. Мандруючи Всесвітом, вони бачили багато різних планет, побували на Місяці, і зрозуміли, що життя на ньому неможливе, бо там немає ані повітря, ані води, лише одні тільки кам’яні скелі, гори, ями, пустелі. Потім неподалік від Місяця "казкові космонавти" побачили красиву, блакитну планету Земля і вона їм сподобалась.

Наша планета Земля – виявилась перлинкою у безмежному космічному просторі.

Отож, всі разом діти дізналися багато чого корисного про зорі, планети, про супутник Землі – Місяць.

Дітвора мала змогу порівняти Всесвіт з життям на Землі, завдяки архітектурі на малюнках, з геометричних фігур зібрали літаючі, космічні апарати для наших не звичайних космічних друзів. На завершення заходу спробували себе в ролі інженерів-конструкторів, архітекторів та будівельників, збудувавши власноруч космічний будинок майбутнього.

Нові надходження
Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua