Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Проекти громадського бюджету Києва»

17.10.2017

«Проекти громадського бюджету Києва»

Громадський бюджет – це частина коштів міського бюджету, щодо якої кияни самостійно обирають, на що їх витрачати шляхом голосування за проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року. Як відомо, станом на сьогоднішній день Київ уже реалізував 18 проектів у рамках Громадського бюджету-2017.

На реалізацію проектів Громадського бюджету-2018 Київрада виділила 100 млн грн. У голосуванні беруть участь 564 проекти. Кожен киянин має 5 голосів. Голосувати за проекти можуть тільки кияни, які зареєстровані чи проживають у Києві, про що мають свідчити дані, які система отримує від банків, чи центрів обслуговування ЕЦП.

У воркшопі взяв участь Артем Стельмашов, активіст та експерт з громадського бюджету, начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків секретаріату Київської міської ради. Він докладно окреслив основні досягнення та плани міста щодо розвитку однієї з форм сучасної електронної демократії – громадського бюджету. Як автор проекту-переможця минулого року, він поділився з присутніми секретами успіху.

На зустріч завітали також активні автори цьогорічного Громадського бюджету Любов Студзінська та Вікторія Лукошина, які презентували свої проекти.

Бібліотека також презентувала свій проект №126 «Бібліотека-трансформер». Аби проголосувати за проект бібліотеки, необхідно зайти за посиланням Бібліотека-трансформер .

Нові надходження
Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua