Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Вільний доступ до інформації як складова місцевої демократії"

11.10.2017

"Вільний доступ до інформації як складова місцевої демократії"

Що таке місцева демократія, як можна долучитися до управління містом чи районом, впливати на розвиток свого мікрорайону? Ці питання обговорювалися з дев’ятикласниками Технічного ліцею. Для них вже відомі поняття "е-демократія", "е-петиція", "Громадський бюджет", тощо. Вільний доступ до інформації є механізмом для розвитку місцевих ініціатив, діяльність органів місцевого самоврядування стає прозорою і відкритою, будь-який громадянин не лише має доступ до рішень місцевої влади, а й може впливати на них.

До бібліотеки також завітали Марина Дорош, головний редактор сайту "MediaSapiens" та Володимир Малинка , менеджер з комунікацій ГО "Детектор медіа", серед напрямків діяльності якої є формування демократичної культури медіа споживання серед українських громадян. Медіа в сучасному світі мають неабиякий вплив як на суспільну думку, так і на розвиток демократії. Та, на жаль, споживачі інформації не завжди можуть відрізнити правдиву новину від «фейкової», а Інтернет має багато небезпек. Тож, для читачів було представлено онлайн - посібник з медіаграмотності для підлітків «Медіадрайвер» . У ньому представлено ігровий елемент у вигляді тестів, при проходженні яких школярі активно обговорювали ситуації та отримали корисний досвід, який допоможе орієнтуватися в складних лабіринтах медіа.

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua