Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Бабин Яр: життя і смерть поруч

29.09.2017

Бабин Яр: життя і смерть поруч

Бібліотека ім. І. Котляревського розташована неподалік Бабиного Яру. І протягом свого існування займається зібранням та популяризацією літератури про Бабин Яр, влаштовує книжкові виставки та організовує зустрічі з дослідниками цієї болючої теми.

Цього року бібліотека долучилася до надзвичайно важливого проекту Київського освітнього центру "Простір толерантності", в межах якого у вересні було організовано освітні інтерактивні екскурсії "“I Walk - Бабин яр” для понад 90 старшокласників київських шкіл.

29 вересня, саме в День пам'яті жертв Бабиного Яру, разом з Анною Ленчовською, координаторкою фонду Шоа та гідами – волонтерами бібліотека пройшла маршрут екскурсії, який починається від стели "Тут починалася дорога смерті" , що стоїть на дорожньому трикутнику вулиці Мельникова і Дорогожицької, поміж Лук'янівським кладовищем та Лук'янівським історико-меморіальним заповідником, зробивши зупинку біля Бабиного Яру.

На останній точці екскурсії, біля пам'ятника дітям, розстріляним в Бабиному Яру, школярам було презентовано книжки з фонду бібліотеки про Бабин Яр з автографами: історико-архівне дослідження Сергія Карамаша "Бабин Яр - у трагічних подіях 1941-1943 років. Історія і сучасність" та перекладену українською мовою київським письменником Сергієм Батурином книгу Анатолія Кузнєцова "Бабин Яр". 

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua