Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Бабин Яр: життя і смерть поруч

29.09.2017

Бабин Яр: життя і смерть поруч

Бібліотека ім. І. Котляревського розташована неподалік Бабиного Яру. І протягом свого існування займається зібранням та популяризацією літератури про Бабин Яр, влаштовує книжкові виставки та організовує зустрічі з дослідниками цієї болючої теми.

Цього року бібліотека долучилася до надзвичайно важливого проекту Київського освітнього центру "Простір толерантності", в межах якого у вересні було організовано освітні інтерактивні екскурсії "“I Walk - Бабин яр” для понад 90 старшокласників київських шкіл.

29 вересня, саме в День пам'яті жертв Бабиного Яру, разом з Анною Ленчовською, координаторкою фонду Шоа та гідами – волонтерами бібліотека пройшла маршрут екскурсії, який починається від стели "Тут починалася дорога смерті" , що стоїть на дорожньому трикутнику вулиці Мельникова і Дорогожицької, поміж Лук'янівським кладовищем та Лук'янівським історико-меморіальним заповідником, зробивши зупинку біля Бабиного Яру.

На останній точці екскурсії, біля пам'ятника дітям, розстріляним в Бабиному Яру, школярам було презентовано книжки з фонду бібліотеки про Бабин Яр з автографами: історико-архівне дослідження Сергія Карамаша "Бабин Яр - у трагічних подіях 1941-1943 років. Історія і сучасність" та перекладену українською мовою київським письменником Сергієм Батурином книгу Анатолія Кузнєцова "Бабин Яр". 

Нові надходження
Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua