Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературно - мистецька вечірка

26.09.2017

Літературно - мистецька вечірка

Перш за все читачів познайомили з історією бібліотеки, чим живе і про що мріє бібліотека і бібліотекарі. Зацікавила читачів і розповідь про участь бібліотеки ім. І. Котляревського в міському конкурсі громадських проектів, який проходить вже другий рік поспіль. Громадський проект "БІБЛІОТЕКА-ТРАНСФОРМЕР" – це проект, мета якого створити приміщення - трансформер, яке буде відповідати останнім тенденціям створення SMART просторів, комфортне і високотехнологічне, дружнє для всіх вікових та соціальних категорій користувачів. Громадський активіст Анастасія Сєніна розповіла про те, де і як їх можна підтримати проект своїми голосами, та ознайомила з іншими, не менш важливими і цікавими, громадськими проектами Сирця, та відповіла на запитання.

Цього вечора до бібліотеки завітало багато талановитих гостей.

Це і відома київська поетеса Надія Семена, вірші якої дуже зворушливі, чуттєві, їх залюбки слухають читачі бібліотеки. Щоб додати трошки веселощів, вона прочитала кілька власних гуморесок.

Продовжили святкову програму молоді виконавці Руслан Іщенко та Сергій Бондарчук. Руслан виконав кілька відомих українських пісень, а Сергій - кілька пісень В. Висоцького. Їх виступи з гітарою були сприйняті дуже тепло.
Яка ж вечірка без танців! Тож, свій танцювальний талант показали Зінаїда Крушановська та Володимир Марков, студенти Університету третього віку. Їх самба вийшла неперевершена і запальна. А ще Зінаїда Миколаївна провела танцювальний флешмоб, і навіть тим читачам, що вагались і не одразу погодилися вийти в коло, дуже сподобалось.

Також приємним сюрпризом стали власні вірші З. Крушановської - дуже теплі, душевні.

Привітати бібліотеку зі святом прийшла читачка Ніна Савенко, яка захоплюється київською історією і мистецтвом, тож запропонувала поділитися своїми знаннями з іншими, влаштувавши мистецтвознавчу студію.

Вечірка продовжилася чаюванням, теплим спілкуванням і танцями під акомпанемент "бібліотечного музиканта" Віктора Жарикова.

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua