Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Вечір-реквієм "Над Бабиним Яром схилилось заплакане небо"

27.09.2017

Вечір-реквієм "Над Бабиним Яром схилилось заплакане небо"

Життя та смерть – вони такі близькі між собою. Ніхто не знав яким останній крок буде, коли у Бабин Яр ішли на смерть невинні люди. Фашисти їм сказали, що до щастя вони йдуть, і брати цінні речі заставляли. Насправді ж у безодню вів цей темний путь, їх потім так безжально розстріляли. Ми будемо пам’ятати лиху годину… Там не жаліли ні старого, ні дитину, людей вели, на вірну смерть вели, і намагалась врятувати мати немовля. Від тих подій, що в Бабинім Яру були здригнулась аж до неба вся земля!

На захід була запрошена працівник Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр Мизак Ірина Вікторівна. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Трагедія Бабиного Яру». Дітей було ознайомлено з літературою про події Бабиного Яру та численні жертви,які понесла Україна. Запрошена гостя Мизак І. В. змістовно та цікаво розповіла дітям про трагічні події. Між гостею та дітьми відбувся цікавий діалог. Ірина Вікторівна показала дітям рідкісні фотокопії оригіналів свідків тих трагічних подій з України та з закордону, які раніше були засекречені.

Кожного року у вересні до пам’ятників у Бабиному Яру лягають вінки і свіжі квіти. Сюди приходять пом’янути близьких і далеких родичів, приїздять вшанувати жертв звірств одних людей проти інших громадяни різних країн з усіх куточків світу. І ми вклоняємося загиблим і ще раз згадуємо страхіття жорстокої війни та свавілля. Бабин Яр — це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. Бабин Яр — це наша спільна трагедія, яку приніс нашим народам фашизм. Однак не треба забувати, що фашизм починається не з Бабиного Яру і ним не вичерпується. Фашизм починається з неповаги до людини, а кінчається знищенням людини, знищенням народів — але не обов’язково тільки таким знищенням, як у Бабиному Яру. Трагедія Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

Нові надходження
Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua