Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Вечір-реквієм "Над Бабиним Яром схилилось заплакане небо"

27.09.2017

Вечір-реквієм "Над Бабиним Яром схилилось заплакане небо"

Життя та смерть – вони такі близькі між собою. Ніхто не знав яким останній крок буде, коли у Бабин Яр ішли на смерть невинні люди. Фашисти їм сказали, що до щастя вони йдуть, і брати цінні речі заставляли. Насправді ж у безодню вів цей темний путь, їх потім так безжально розстріляли. Ми будемо пам’ятати лиху годину… Там не жаліли ні старого, ні дитину, людей вели, на вірну смерть вели, і намагалась врятувати мати немовля. Від тих подій, що в Бабинім Яру були здригнулась аж до неба вся земля!

На захід була запрошена працівник Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр Мизак Ірина Вікторівна. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Трагедія Бабиного Яру». Дітей було ознайомлено з літературою про події Бабиного Яру та численні жертви,які понесла Україна. Запрошена гостя Мизак І. В. змістовно та цікаво розповіла дітям про трагічні події. Між гостею та дітьми відбувся цікавий діалог. Ірина Вікторівна показала дітям рідкісні фотокопії оригіналів свідків тих трагічних подій з України та з закордону, які раніше були засекречені.

Кожного року у вересні до пам’ятників у Бабиному Яру лягають вінки і свіжі квіти. Сюди приходять пом’янути близьких і далеких родичів, приїздять вшанувати жертв звірств одних людей проти інших громадяни різних країн з усіх куточків світу. І ми вклоняємося загиблим і ще раз згадуємо страхіття жорстокої війни та свавілля. Бабин Яр — це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. Бабин Яр — це наша спільна трагедія, яку приніс нашим народам фашизм. Однак не треба забувати, що фашизм починається не з Бабиного Яру і ним не вичерпується. Фашизм починається з неповаги до людини, а кінчається знищенням людини, знищенням народів — але не обов’язково тільки таким знищенням, як у Бабиному Яру. Трагедія Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

Нові надходження
Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua