Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
"Display - кросинг"

07.09.2017

"Display - кросинг"

ЦБС Шевченківського району долучилася до нового проекту Молодіжної секції УБА «Display – кросинг» (від англ. display - виставка, crossing - перехідний), метою якого є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм. Першою естафету прийняла бібліотека ім. І. Котляревського.

Виставка, що кросингує бібліотеками у цьому році, має назву "Мрій! Читай! Мандруй!" і присвячена Міжнародному рокові сталого розвитку туризму. Надзвичайно цікаво було працювати з розділом "Бібліотечні мандри з героями книг", де ми розмістили поруч книги краєзнавчого характеру та художню літературу, "приправивши" все це цікавими тематичними аксесуарами. А що ж між ними спільного? Те, що читаючи ретродетективи А. Кокотюхи, дія яких відбувається у старовинному Львові, читачеві закортить більш детально дослідити історію Львова, а мандруючи творами А. Трублаїні чи М. Твена - дізнатися про таємниці моря з книги Ж.І.Кусто. Поряд з довідником "Все о Великобритании" нам захотілося поставити роман про Гаррі Поттера, а біля видання "Все о Стамбуле" - роман про Роксолану.

В другому розділі ми представили увазі читачів сучасну і яскраву краєзнавчу літературу - книжки про архітектурні, історичні пам'ятки України, Києва, нашого Шевченківського району. Доповнили розділ художні твори класиків та сучасних авторів про нашу столицю - М. Булгакова, Б. Гуменюка та інших.
Як кажуть, "апетит приходить під час їжі". Так і у нас, при оформленні третього розділу "Спогади та враження"! Тут можна було побачити карти світу, України, Києва, авіаквитки, різноманітні магніти, листівки, сувеніри. Пишаємося колекцією дзвіночків з різних міст світу і України, наданою нашою любою Ярославою Ярмоленко, вона справді прикрасила експозицію. А ще ми дуже любимо Львів, тож приготували читачам малесеньку кулінарно-літературну мандрівку разом з київськими солодощами та ароматною львівською кавою.

...Щойно закінчилось літо, пора відпусток і подорожей. І всіх, хто тільки-но вийшов на роботу, так і приваблювала валіза, неначе кликала до нових подорожей...
Що ж, залишається чекати на тепле літечко, переглядаючи світлини та складаючи нові і нові маршрути для майбутніх подорожей!

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua