Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Мандрівка за промінчиком здоров’я

20.07.2017

Мандрівка за промінчиком здоров’я

Що таке здоров’я і навіщо воно потрібне людині? Як зберегти та зміцнити своє здоров’я? Знайти відповіді на ці запитання, дітям допомогли бібліотекарі Жученко Марина та Олена Страковська та вирушивши в подорож їх супроводжували - добрий лікар «Айболить» та «Мийдодір». Малеча дружно відповідали на запитання, що для них означає бути здоровими. Відповіді були найрізноманітнішими, але всі погодилися, що основними складовими здорового способу життя є: особиста гігієна, режим навчання та відпочинку, фізкультура, здорове харчування та загартування.

Потім відбулась мандрівка в країну «Здоровляндію», де діти отримали необхідні знання про здоров’я. Мандрівка була цікавою. За кожну правильну відповідь в конкурсі діти отримували промінчики, які кріпили до сонця. І ось мета досягнута – сонечко засяяло промінчиками здоров’я.

Люди – найдосконаліше творіння на Землі. Маємо розум, який відрізняє нас від тварин. Ми вміємо запам’ятовувати те, що було вчора, мріємо про завтрашній день, творимо справжні дива, мандруємо стежками рідного краю, спілкуємося один з одним, вчимося, працюємо… І тут нам стають у пригоді наші надійні помічники: руки, ноги, голова, очі, вуха – наше тіло.

Коли ми здорові наше тіло добре переносить: спеку, морози, дощ. Отже, здоров’я – найгарніший стан нашого організму, тому його треба не тільки берегти, але й зміцнювати.

Діти також дізналися про мудрі поради наших предків у вигляді приказок та прислів’їв про здоров’я: «Сміх краще лікує, ніж усі ліки» або «Веселий сміх – це здоров’я».

На завершення заходу малеча складала пазли «Айболить», «лікувала» ведмежат, надаючи першу медичну допомогу. Приймали участь у костюмованій фотосесії.

Нові надходження
Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua