Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Мандрівка за промінчиком здоров’я

20.07.2017

Мандрівка за промінчиком здоров’я

Що таке здоров’я і навіщо воно потрібне людині? Як зберегти та зміцнити своє здоров’я? Знайти відповіді на ці запитання, дітям допомогли бібліотекарі Жученко Марина та Олена Страковська та вирушивши в подорож їх супроводжували - добрий лікар «Айболить» та «Мийдодір». Малеча дружно відповідали на запитання, що для них означає бути здоровими. Відповіді були найрізноманітнішими, але всі погодилися, що основними складовими здорового способу життя є: особиста гігієна, режим навчання та відпочинку, фізкультура, здорове харчування та загартування.

Потім відбулась мандрівка в країну «Здоровляндію», де діти отримали необхідні знання про здоров’я. Мандрівка була цікавою. За кожну правильну відповідь в конкурсі діти отримували промінчики, які кріпили до сонця. І ось мета досягнута – сонечко засяяло промінчиками здоров’я.

Люди – найдосконаліше творіння на Землі. Маємо розум, який відрізняє нас від тварин. Ми вміємо запам’ятовувати те, що було вчора, мріємо про завтрашній день, творимо справжні дива, мандруємо стежками рідного краю, спілкуємося один з одним, вчимося, працюємо… І тут нам стають у пригоді наші надійні помічники: руки, ноги, голова, очі, вуха – наше тіло.

Коли ми здорові наше тіло добре переносить: спеку, морози, дощ. Отже, здоров’я – найгарніший стан нашого організму, тому його треба не тільки берегти, але й зміцнювати.

Діти також дізналися про мудрі поради наших предків у вигляді приказок та прислів’їв про здоров’я: «Сміх краще лікує, ніж усі ліки» або «Веселий сміх – це здоров’я».

На завершення заходу малеча складала пазли «Айболить», «лікувала» ведмежат, надаючи першу медичну допомогу. Приймали участь у костюмованій фотосесії.

Нові надходження
Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua