Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературна мандрівка «Туристичними стежками рідного краю!»

27.06.2017

Літературна мандрівка «Туристичними стежками рідного краю!»

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї Батьківщини, інших країн та свого рідного краю.

Туристом може назвати себе кожен, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля.

Туристська діяльність сприяє формуванню активної життєвої позиції людини. Особливі умови туристської діяльності сприяють вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності.

У бібліотеці ім. В. Дубініна було проведено літературну мандрівку «Туристичними стежками України». Під час мандрівки бібліотекарі познайомили читачів з мальовничими міcцями рідного краю, нашої України.

Діти поринули в надзвичайну подорож стежками рідного краю. Юні природолюби з великим задоволенням відгадували загадки про рослини, тварин. Впродовж подорожі діти задавали питання, розповідали, де самі вже встигли побувати і що найбільше запам’яталося.

До заходу була розгорнута книжкова виставка «Мандруй рідною країною», з книгами якої діти уважно познайомилися, а дехто з них побажав уподобану книгу взяти почитати дома та сфотографуватися з нею. Учасники заходу продемонстрували виразне читання віршів напам’ять про природу, тварин, рідну країну – Україну, побачили мальовничу красу української природи, дізнались загадкові факти, відчули неперевершений колорит рідного краю.

Знає кожен з нас,
Бути туристом, то найвищий клас,
Ми закликаєм, друзі, разом вас
Для відпочинку знайти час.

Нові надходження
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua