Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Декілька слів про політику

20.06.2017

Декілька слів про політику

А чому б і ні, коли за сприяння видавництва «Самміт-Книга» та особисто його керівника Івана Степуріна, тут відбулася презентація доповіді «100 днів Трампа. Український контекст». Представляли цю збірку-доповідь декілька її авторів.

Перш за все, її упорядник, відомий український журналіст і політолог Дмитро Джангіров. Дмитро Георгійович зробив дуже цікавий екскурс по виборчому законодавству США, про політичні уподобання мешканців різних штатів цієї країни та різних прошарків населення Сполучених Штатів та політтехнології, які застосовуються там, зробив припущення, чому на останніх виборах Америка зробили свій вибір на користь республіканця Дональда Трампа.

Більш молодші колеги Дмитра Джангірова – політолог, провідний аналітик Міжнародного інформаційно-аналітичного Центра «Розвиток України» Олександра Решмеділова та політолог-міжнародник, експерт Центру політичних досліджень і конфліктології Андрій Відішенко, які виступили співавторами доповіді, більш детально зупинились на таких питаннях, як налагоджування нових комунікацій між політикумом України та США, та чи входить сьогодні взагалі Україна у зону найближчих інтересів Америки. Цікаво, що паралельно, у цей же час у Вашингтоні відбувалася зустріч між президентами США та України Дональдом Трампом та Петром Порошенком. Тож можна було порівняти думки шановних доповідачів та офіційні слова очільників держав.

Серед гостей заходу – український політолог та історик Кость Бондаренко, директор Київської міської єврейської громади Анатолій Шенгайт, читачі бібліотеки, які жваво брали участь у спілкуванні.
Ну а із повним змістом доповіді можна ознайомитись і в Інтернеті, і, звісно ж, вона вже є і у фондах бібліотеки ім. Ошера Шварцмана. А до доповіді є ще одна цікава книжка «Победа невозможного над неприемлемым», присвячена різним аспектам президентських виборів у США 2016 року – будь ласка, приходьте, читайте.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua