Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Історія одного ансамблю"

20.06.2017

"Історія одного ансамблю"

Всі, хто переступав у цей день поріг бібліотеки, занурювався у надзвичайну атмосферу панування мистецтва і краси у всіх її проявах. Чудово підготовлена зала зі звичної читальні перетворилася на залу для глядачів, де на кожному стільці лежала красиво оформлена програмка. Перед глядачами розгорнулося цікаве дійство, в якому все продумано до дрібниць, зі смаком і фантазією - власноруч створені декорації, костюми та реквізити. І навіть звичайні вішалки перетворилися на салон трамваю, що їде до країни мрії, а вона у кожного своя. Зникли і межі часу, і кордони між країнами - лунали пісні українською, російською, англійською, французькою, фінською, на івриті. Вся вистава була пронизана гумором, фантазією, майстерністю співу та гри. Лунали знамениті хіти минулого - "The Beatles", "АВВА", а також інструментальні п'єси, джазова музика. І все це на тлі сюжету про історію створення ансамблю "Asteri".

Хочеться назвати кожного учасника цього дійства.

Ансамбль "Asteri", лауреат всеукраїнських конкурсів, створений учасницями народного колективу хору "Зірниця": Ксенія Кульпанова, Ганна Хижняк, Ярослава Ярмоленко, Марія Ігнатенко, Анна Трофимчук, Анна Швидченко, Дарина Сударик, Аліна Шевченко, Ангеліна Солодовник, Ольга Тертій.

Лауреат міжнародних конкурсів Ілона Каверіна.

Джазове тріо музикантів (солісти оркестру "ArtExpromt") у скаладі Радіслава Данченка, Маргарити Сіваченко та Віталія Скулевича.

Автор сценарію – Віталій Скулевич, режисер-постановник – Ангеліна Сололодовник, хореографічна постановка – Ілона Каверіна, звукорежисер – Дмитро Клюкін.

Музична вистава пройшла з аншлагом, в залі яблуку ніде було впасти, всі навіть не вмістилися і слухали з вестибюлю та абонементної зали. Глядачі зайвий раз мали змогу переконатися, яка прекрасна і талановита наша молодь. І це ще раз доводить, що чудеса можна творити власноруч. З впевненістю можна сказати, що цей спільний проект "Asteri" та "ArtExpromt" є чудовим початком їх довгого, успішного, сповненого нових творчих ідей, шляху. Хай щастить!

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua