Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Історія одного ансамблю"

20.06.2017

"Історія одного ансамблю"

Всі, хто переступав у цей день поріг бібліотеки, занурювався у надзвичайну атмосферу панування мистецтва і краси у всіх її проявах. Чудово підготовлена зала зі звичної читальні перетворилася на залу для глядачів, де на кожному стільці лежала красиво оформлена програмка. Перед глядачами розгорнулося цікаве дійство, в якому все продумано до дрібниць, зі смаком і фантазією - власноруч створені декорації, костюми та реквізити. І навіть звичайні вішалки перетворилися на салон трамваю, що їде до країни мрії, а вона у кожного своя. Зникли і межі часу, і кордони між країнами - лунали пісні українською, російською, англійською, французькою, фінською, на івриті. Вся вистава була пронизана гумором, фантазією, майстерністю співу та гри. Лунали знамениті хіти минулого - "The Beatles", "АВВА", а також інструментальні п'єси, джазова музика. І все це на тлі сюжету про історію створення ансамблю "Asteri".

Хочеться назвати кожного учасника цього дійства.

Ансамбль "Asteri", лауреат всеукраїнських конкурсів, створений учасницями народного колективу хору "Зірниця": Ксенія Кульпанова, Ганна Хижняк, Ярослава Ярмоленко, Марія Ігнатенко, Анна Трофимчук, Анна Швидченко, Дарина Сударик, Аліна Шевченко, Ангеліна Солодовник, Ольга Тертій.

Лауреат міжнародних конкурсів Ілона Каверіна.

Джазове тріо музикантів (солісти оркестру "ArtExpromt") у скаладі Радіслава Данченка, Маргарити Сіваченко та Віталія Скулевича.

Автор сценарію – Віталій Скулевич, режисер-постановник – Ангеліна Сололодовник, хореографічна постановка – Ілона Каверіна, звукорежисер – Дмитро Клюкін.

Музична вистава пройшла з аншлагом, в залі яблуку ніде було впасти, всі навіть не вмістилися і слухали з вестибюлю та абонементної зали. Глядачі зайвий раз мали змогу переконатися, яка прекрасна і талановита наша молодь. І це ще раз доводить, що чудеса можна творити власноруч. З впевненістю можна сказати, що цей спільний проект "Asteri" та "ArtExpromt" є чудовим початком їх довгого, успішного, сповненого нових творчих ідей, шляху. Хай щастить!

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua