Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Бібліопікнік

17.06.2017

Бібліопікнік

Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно бібліотека ім. В. Дубініна, обслуговує дитяче населення нашого мікрорайону, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню.

Якщо протягом навчального року у школярів переважає “ділове читання”, то влітку весь свій вільний час діти можуть присвятити читанню і улюбленим захопленням. Для популяризації книг і залучення до цікавих читань біля скверу бібліотеки для читачів бібліотеки та жителів мікрорайону проведено бібліопікнік.

«У сквері погуляємо,
І книгу погортаємо,
А якщо цікава дуже,
Тут і почитаємо!»

Дітям були запропоновані «салати для бібліогурманів» (книги Лесі Ворониної, О.Гавроша, О. Дерманського, Г. Малик, і т.д.), «гаряча книжкова юшка» (Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц», Аліс Пантермюллер «Лотта та її "катастрофи", А. Дюма «Три мушкетери», і т.д.). Також до меню ввійшли «шашличок просто фантастика» (Дж. К. Ролінґ «Гаррі Поттер і філософський камінь»,Рей Бредбері «Марсіанські хроніки» і т.д.); «національна страва»- книги про звичаї українців, козацтво, національні страви; коктейль «Казковий»- казки Г. Андерсена, І. Франка, українські та зарубіжні народні казки. І на десерт... добірки найкращих книжкових новинок, які вже скоро з'являться в нашій бібліотеці! Діти та мешканці району з захопленням та великою цікавістю користувалися запропонованим меню, і виявили бажання і надалі приймати участь в бібліопікніках.

Нові надходження
Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua