Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча зустріч з Еліною Заржицькою та Наталією Дев'ятко

16.06.2017

Творча зустріч з Еліною Заржицькою та Наталією Дев'ятко

На зустріч з маленькими читачами, вихованцями дитячого мовного табору "Смайлик", що працює в СШ №28, завітали Еліна Заржицька та Наталя Дев'ятко, аби познайомити їх зі своїми новими книжками.

Першачки та другокласники виявилися неабиякими розумниками і пізнайками! Для них було не вдивовижу почути про китеня Тимка, героя казок Еліни Заржицької! Хлопчик, що вже читав в дитячому відділі перші частини цієї історії, дуже зрадів, що тепер прочитає наступні (авжеж, бібліотека вже їх має).

Пані Еліна провела імпровізовані театралізовані читання своїх казок, залучивши до участі дітлахів, й це їм дуже сподобалось! А ще привезла мультики, й не прості, а мальовані й озвучені школярами, тож запросила всіх долучитися до цієї творчої роботи. Й хто зна, можливо наступні мультфільми будуть створені нашими читачами!

А молода письменниця Наталя Дев'ятко розповіла діткам про свої книжки. Хоч вони ще трошки задорослі для 1-2 класу, але все ж діти, почувши про драконів, спитали, чи є в неї книжки про термінаторів... Але письменниця швидко потоваришувала з малечею, прочитавши їм кілька казок Еліни Заржицької.

Але ж часу сьогодні у дітей було - аж дві години! Тож, вже й почитали, й поспілкувалися, й мультики подивилися, а ще й загадки з бібліотекарями порозгадувати встигли. А насамкінець, подякували письменницям за їх цікаву розповідь, й пообіцяли прийти з батьками по книжки.

Нові надходження
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua