Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Берег чувства» Євгенія Орела

11.06.2017

«Берег чувства» Євгенія Орела

Насправді, авторів у цього заходу двоє, адже Євгеній Орел – це лише половина чудового міжнародного творчого тандем «Ежен і Ніколь». Друга «половинка» дуету, колишня наша співвітчизниця поетеса Ніна Хмельницька мешкає у місті Кірьят Бялік в Ізраїлі. Нещодавно Євгеній і Ніна разом виступали в Ізраїлі та стали переможцями Міжнародного фестивалю мистецтв «Барабан Страдіварі», який проходив там. Наперед зауважимо, що, на превеликий жаль, Ніна приїхати до нас не змогла, та для неї було організовано телеміст між Києвом і Кірьят Бяліком по Скайп-зв’язку.

А подивитись та послухати справді було що. Пісні і вірші українською, російською, івритом; про кохання, почуття, рідне місто; під гітару, під «мінусовку»… Автори більшості віршів і пісень – Євгеній і Ніна. Та звучали твори й інших авторів, наприклад, пісня «Ячмінне поле» на вірші Роберта Бернса у перекладі С. Маршака. У програмі були й пісні-переможці різних міжнародних конкурсів: «Листопад» (лауреат Інтернет-радіо «Весень»), «Гимн надежды» (гран-прі Міжнародного фестивалю «В стенах серебряного века»). Чудовий тенор Євгенія Орела та його майстерне виконання викликало бурю емоцій у глядачів. Євгеній читав також «чоловічу» частину віршів програми, а «жіночі», які зазвичай виконує Ніна, віддав чарівним киянкам. Одна з них, добре відома відвідувачам бібліотеки ім. Ошера Шварцмана заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай, навіть зімпровізувала та виконала вірш Ніни Хмельницької «Рука касается руки» під фортепіано на музику Франсіса Ле з к/ф «Чоловік і жінка».

Ну і останнім номером програми цього вечора стала, власне, пісня-переможець фестивалю «Барабан Страдиварі» - «Мир Вам! Шалом!» - побажання миру та злагоди, любові та добра усім народам світу.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua