Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Берег чувства» Євгенія Орела

11.06.2017

«Берег чувства» Євгенія Орела

Насправді, авторів у цього заходу двоє, адже Євгеній Орел – це лише половина чудового міжнародного творчого тандем «Ежен і Ніколь». Друга «половинка» дуету, колишня наша співвітчизниця поетеса Ніна Хмельницька мешкає у місті Кірьят Бялік в Ізраїлі. Нещодавно Євгеній і Ніна разом виступали в Ізраїлі та стали переможцями Міжнародного фестивалю мистецтв «Барабан Страдіварі», який проходив там. Наперед зауважимо, що, на превеликий жаль, Ніна приїхати до нас не змогла, та для неї було організовано телеміст між Києвом і Кірьят Бяліком по Скайп-зв’язку.

А подивитись та послухати справді було що. Пісні і вірші українською, російською, івритом; про кохання, почуття, рідне місто; під гітару, під «мінусовку»… Автори більшості віршів і пісень – Євгеній і Ніна. Та звучали твори й інших авторів, наприклад, пісня «Ячмінне поле» на вірші Роберта Бернса у перекладі С. Маршака. У програмі були й пісні-переможці різних міжнародних конкурсів: «Листопад» (лауреат Інтернет-радіо «Весень»), «Гимн надежды» (гран-прі Міжнародного фестивалю «В стенах серебряного века»). Чудовий тенор Євгенія Орела та його майстерне виконання викликало бурю емоцій у глядачів. Євгеній читав також «чоловічу» частину віршів програми, а «жіночі», які зазвичай виконує Ніна, віддав чарівним киянкам. Одна з них, добре відома відвідувачам бібліотеки ім. Ошера Шварцмана заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай, навіть зімпровізувала та виконала вірш Ніни Хмельницької «Рука касается руки» під фортепіано на музику Франсіса Ле з к/ф «Чоловік і жінка».

Ну і останнім номером програми цього вечора стала, власне, пісня-переможець фестивалю «Барабан Страдиварі» - «Мир Вам! Шалом!» - побажання миру та злагоди, любові та добра усім народам світу.

Нові надходження
Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua