Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Мій Києве, з тобою я зріднилась назавжди!"

25.05.2017

"Мій Києве, з тобою я зріднилась назавжди!"

Величне місто Київ! Ці старовинні вулички, затишні дворики, квітучі каштани, краєвиди Дніпра, - все це надихає на створення літературних і музичних шедеврів. Скільки чудових віршів присвятили Києву поети, скільки музичних творів створили композитори … Саме такі талановиті особистості, для яких Київ став рідним, і завітали на зустріч з читачами бібліотеки на Сирці з нагоди Дня Києва.

Надія Семена - поетеса і прозаїк, лауреат першої премії на Міжнародному фестивалі творчості "Україна єднає світ". Її твори публікувалися на сторінках періодичних видань "Дніпро", "Перець", "Слово жінки" та ін. Вірші Н. Семени покладено на музику композиторами Володимиром Сірим, Геннадієм Володько, В'ячеславом Чорним, та Юлія Григорук - поетеса, прозаїк, бандуристка, переможниця обласних і всеукраїнських літературних конкурсів, а також фестивалів бандуристів.

Надія Семена презентувала гостям бібліотеки свою щойно видану поетичну збірку "Мені б мелодій з джерела", читала вірші про Київ, кохання, рідний дім і родину, додаючи настрою гумористичними віршами і оповіданнями.

Неперевершено, чуттєво, зворушливо співала Юлія Григорук. Вона виконала під акомпанемент бандури пісні і композиції українських і світових композиторів, чудово поєднавши з поезією Надії Семени. Та все ж таки найгучнішими були оплески глядачів за її власні твори.

Приємною несподіванкою для всіх став музичний подарунок від Руслана Іщенка, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, який виконав кілька популярних пісень під гітару, тож читачі не втрималися й гуртом підспівували.

На завершення заходу відбулася автограф – сесія Надії Семени, й всі екземпляри книги з автографами знайшли своїх читачів.

Нові надходження
Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua