Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Мій Києве, з тобою я зріднилась назавжди!"

25.05.2017

"Мій Києве, з тобою я зріднилась назавжди!"

Величне місто Київ! Ці старовинні вулички, затишні дворики, квітучі каштани, краєвиди Дніпра, - все це надихає на створення літературних і музичних шедеврів. Скільки чудових віршів присвятили Києву поети, скільки музичних творів створили композитори … Саме такі талановиті особистості, для яких Київ став рідним, і завітали на зустріч з читачами бібліотеки на Сирці з нагоди Дня Києва.

Надія Семена - поетеса і прозаїк, лауреат першої премії на Міжнародному фестивалі творчості "Україна єднає світ". Її твори публікувалися на сторінках періодичних видань "Дніпро", "Перець", "Слово жінки" та ін. Вірші Н. Семени покладено на музику композиторами Володимиром Сірим, Геннадієм Володько, В'ячеславом Чорним, та Юлія Григорук - поетеса, прозаїк, бандуристка, переможниця обласних і всеукраїнських літературних конкурсів, а також фестивалів бандуристів.

Надія Семена презентувала гостям бібліотеки свою щойно видану поетичну збірку "Мені б мелодій з джерела", читала вірші про Київ, кохання, рідний дім і родину, додаючи настрою гумористичними віршами і оповіданнями.

Неперевершено, чуттєво, зворушливо співала Юлія Григорук. Вона виконала під акомпанемент бандури пісні і композиції українських і світових композиторів, чудово поєднавши з поезією Надії Семени. Та все ж таки найгучнішими були оплески глядачів за її власні твори.

Приємною несподіванкою для всіх став музичний подарунок від Руслана Іщенка, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, який виконав кілька популярних пісень під гітару, тож читачі не втрималися й гуртом підспівували.

На завершення заходу відбулася автограф – сесія Надії Семени, й всі екземпляри книги з автографами знайшли своїх читачів.

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua