Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Конкурс «Ти читаєш? Ти кращий!»

26.05.2017

Конкурс «Ти читаєш? Ти кращий!»

Протягом учбового року читачі бібліотеки ім. О.Матросова, третьокласники гімназії № 154 читали книги як за шкільною програмою, так і на власний смак, записували свої враження до «Щоденника читання», малювали улюблених літературних героїв. Вони добре розуміють, що читання – це така ж престижна річ, як і знання комп’ютера і що людина майбутнього – це людина культурна, ерудована, начитана, духовно багата, а всі ці якості можна здобути саме в бібліотеці, чи навпаки – не можна здобути без бібліотеки й книги. І саме учні цього класу стали переможцями конкурсу «Ти читаєш? Ти кращий!» у номінації: «Клас, що читає найбільше» серед молодших школярів трьох шкіл мікрорайону.

Кожен учасник представляв свою улюблену книгу та намагався переконати ровесників, що саме ця книга найцікавіша, і що її необхідно обов’язково прочитати. Приємно, що більшість читачів представляли книжки позашкільної програми сучасних авторів української та зарубіжної літератури для дітей. Крім представлення своєї улюбленої книжки, юні учасники продемонстрували ерудицію, відповідаючи на літературні запитання. А «Щоденники читання», які вели всі учні – це не тільки роздуми дітей та враження від прочитаного, а і яскраві малюнки, на які дітей надихнули герої улюблених книг. А ще діти підготували для працівників бібліотеки літературну композицію про книги і про нашу бібліотеку.

Всі учасники отримали подарунки від бібліотеки, а багато дітей виявили бажання взяти додому нові цікаві книжки, з якими їх познайомила бібліотекар, щоб і літні канікули проводити з книгою.  

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua