Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Вечір пам’яті «Я поруч…»

23.05.2017

Вечір пам’яті «Я поруч…»

Трапляються іноді люди, в яких не одне покликання, а два. Причому в обох їм таланить реалізуватися, знайти і здійснити себе. Це може видатися дивним і неправдоподібним: професор, заслужений діяч науки і техніки України, фізик-хімік, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і член спілки письменників України, поет. Таким був Володимир Георгійович Ільїн.

23 травня в бібліотеці ім. М. Чернишевського відбувся вечір пам’яті «Я поруч…», присвячений цій надзвичайній людині. Ільїн Володимир Георгійович пішов із життя в січні 2016 року.

Організатором і натхненником цього заходу була Жердинівська Тамара Леонівна – давній друг Ільїна В.Г. і читачка нашої бібліотеки. Теплі і чуйні слова лунали про цю людину впродовж всього вечора. Своїми спогадами ділилися друзі по театральному гуртку, організатором якого був Володимир Георгійович, співробітники, члени літературного гуртка, в якому він приймав активну участь.

З великою повагою до Ільїна Володимира Георгійовича розповідала про свою зустріч з ним Теодозія Зарівна – поет, прозаїк, головний редактор журналу «Київ». Також своїми спогадами ділилась Соловей Елеонора Степанівна – критик.

Про період роботи по ліквідації аварії на ЧАЕС розповідала Орлик Світлана Микитівна – член-кореспондент Академії наук України, співробітник інституту фізичної хімії.

Відбулася і презентація книги Володимира Ільїна «Страницы памяти своей листая». Книжку презентував Костянтин Сігов – головний редактор видавництва «Дух і літера». Передмову до цієї книжки написав друг Володимира Георгійовича поет Фалькович Григорій, який також був учасником вечора.

Весь вечір звучала музика у виконанні вчителя музики Бріскман Алли Семенівни і її дочки Олександри та ансамблю гітаристів.

Окрасою музичної частини вечора був виступ доцента Національної академії музики Воскресенської Єлізавети Ільївни.

А на закінчення всі присутні переглянули відеоролик виступу Ільїна Володимира Георгійовича у будинку вчених, де він читав свої вірші.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua