Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Прощання з Буквариком

25.05.2017

Прощання з Буквариком

Книжкова виставка "Прощавай, Букварику!" допомогла нам дізнатися, які цікавинки чекають на юних читачів протягом літа і які книжки вони вже можуть самостійно читати.

Сьогодні в них у класі День Навпаки, то віталися вони з нами, кажучи "до побачення", імена у всіх читалися з права на ліво, а дехто навіть носив одяг на лівий бік.

Буквар перевіряв знання учнів, чи пам'ятають вони абетку, чи гарно навчилися читати.

Преподобний Нестор Літописець цікавився чи радо учні ходять до школи, чи їх, як за часів князя Володимира "Ясне Сонечко", силоміць до шкіл заштовхують, вириваючи з рук переляканих батьків?

Учні-літери співали веселі куплети про свої мрії, ким вони стануть після школи, якщо гарно вчитимуться: хтось мріє робити всім уколи, хтось хоче керувати банком, хтось створювати нові літаки. Аж тут трапилося лихо, поки діти веселилися хтось вкрав Букварика.

Буратіно запропонував усім свій Золотий ключ до Чарівної країни Знань, та він відчиняє двері лише в його казці. Тому викликали детектива Шерлока Холмса. І з'ясувалоя, що викрала Буквар - Кажаниха, яка лякала ще Нестора.

А викрала вона Буквар, бо хотіла, щоб свято відбувалося вночі, адже вдень вона погано бачить і взагалі спить. Та діти довели, що вони справжні друзі з Буквариком. Відповіли на всі складні питання: Хто й де надрукував першу граматику? (Іван Федоров у Львові). А де ця книжка нині? (у Гарвардському університеті США). А який поет створив дійсно перший український Буквар? (Тарас Шевченко).

Кажаниха повернула Букваря дітям і вони всі разом заспівали нам абеткову пісню. А бібліотека на подяку акторам пригостила їх смаколиками та нагадала про читання на шкільних канікулах, адже в бібліотек канікул не буває!

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua