Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Бібліоквест «У світі ВООКляндії»

22.05.2017

Бібліоквест «У світі ВООКляндії»

Книжка – добрий, мудрий друг,
Адже знає все навкруг:
Про старі й нові країни,
Космос та морські глибини,
Хто нам написав «Кобзар»,
І який де правив цар,
З чого зроблене намисто,
Чим славетне наше місто...

Навчити дітей любити книгу, сприймати її як джерело пізнання світу, вміння знайти потрібну книжку в фонді бібліотеки, прищеплювати навички бібліотечно-бібліографічної грамотності – основні завдання наших бібліотекарів. Четверокласники гімназії №154 завдяки бібліотечним урокам вміють впевнено працювати з різноманітними джерелами інформації

А 22 травня вони це довели під час бібліоквесту «У світі ВООКляндії». Бібліоквест поєднує в собі гру на орієнтування та розв'язання інтелектуальних завдань. Нашим читачам довелося здійснити пошук потрібної літератури, використовуючи систематичний каталог. Спочатку вони поділилися на команди. Кожна команда отримала по три завдання, для виконання яких їм потрібно вміння користуватися алфавітно-предметним покажчиком до систематичного каталогу, визначити предмет та шифр книги, знайти її опис в каталозі та саму книгу у книжковому фонді.  Діти проявили винахідливість, фантазію, любов до читання, ознайомилися з новими цікавими книгами. І ми сподіваємося, що вони залишаться штурманами у величезному світі книг, тому що ерудована людина багата не стільки пам'яттю, скільки знаннями шляхів оперативного надходження необхідної інформації.

Після гри збуджених і задоволених четверокласників урочисто перевели до старшого відділу обслуговування, де пройшло знайомство з книгами та журналами, довідковим апаратом відділу, адже діти вже на порозі п’ятого класу. І кожен бажаючий зміг взяти додому цікаву книжку адже
«Книжки бібліотечні 
Навчають нас читати.
Наш розум розвивають, 
І не дають скучати». 

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua