Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
45 років Ми служимо Вам і Книзі!

29.04.2017

45 років Ми служимо Вам і Книзі!

Що таке 45 років для людини?
Це час розквіту сил, коли за плечима вже є життєвий досвід, значний обсяг знань, коли поруч родина і друзі, яких ти щиро любиш, а вони підтримують тебе в усіх твоїх починаннях.
Життя бібліотеки схоже на життя людини: «життєвий досвід» – це її каталоги і архіви, «знання» – бібліотечний фонд, «родина» – колектив, якій нею опікується, «найщиріші друзі» – її читачі. І в першу чергу для останніх, у подяку за довгі роки поваги та відданості бібліотеці, було підготовано чудове свято «Лехаймо, бо ми того варті!» до 45-річного ювілею з дня заснування.

До речі, «Лехаймо!» було колись вигадано для великої єврейської родини України незабутнім Богданом Ступкою як симбіоз українського «Будьмо!» і його єврейського аналогу «Лехаїм!»

В залі зібралися ті, хто багато років допомагав і допомагає зараз бібліотеці в її роботі – керівництво Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Шевченківської РДА (з чудовим подарунком – сертифікатом на значну суму для технічного забезпечення бібліотеки), колишні та нинішній директори та завідуючі бібліотек бібліотечної системи Шевченківського району, керівництво Київської міської єврейської громади, відомі науковці та письменники, які багато разів виступали в бібліотеці ім. О. Шварцмана та дарували їй свої твори, партнери-колеги з київських музеїв… Майже всі присутні давні знайомі, бо всі вони – велике родинне коло, що оточує цей невеличкий київський куточок освіти і культури, затишку і комфорту, толерантності й злагоди, де згідно зі справжніми єврейськими традиціями поважають Книгу і Слово.

На імпровізованій сцені з музичними та гумористичними привітаннями і подарунками також друзі – народні, заслужені, просто улюблені та рідні… Співаки Олександр Василенко, Валентина Михайлова, Тріо «Фантазія», музики-клезмери Тріо «Комфорт», композитор та шоумен Володимир Бистряков, актор Юрій Рудченко, письменники-гумористи Олександр Володарський і Ян Таксюр. Вони грали, співали єврейські та українські пісні, читали історії, анекдоти. Аж з Василькова приїхали до нас юні співаки-зірочки Руслан Гедзик та Настя Качур. Ну а від яскравої пари ведучих у складі заслуженого діяча мистецтв України, композитора, телеведучої Алли Мігай та актора, сценариста, поета і письменника-гумориста Аркадія Гарцмана не відмовився б жоден організатор концерту навіть на сцені Палацу «Україна». Кожен номер, кожне слово – бурлеск, шквал оплесків, посмішки та гарний настрій.

Тож пам’ятаємо, що у Києві є така бібліотека, де завжди раді кожному, хто входить в її двері, що є колектив, девізом якого є «Ми служимо Вам і Книзі!». І побажаємо нових успіхів, втілень у життя нових планів і задумів: «Лехаймо, улюблена Бібліотеко, живи довго та даруй нам радість, бо ти цього й справді варта!»

Нові надходження
Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua