Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
45 років Ми служимо Вам і Книзі!

29.04.2017

45 років Ми служимо Вам і Книзі!

Що таке 45 років для людини?
Це час розквіту сил, коли за плечима вже є життєвий досвід, значний обсяг знань, коли поруч родина і друзі, яких ти щиро любиш, а вони підтримують тебе в усіх твоїх починаннях.
Життя бібліотеки схоже на життя людини: «життєвий досвід» – це її каталоги і архіви, «знання» – бібліотечний фонд, «родина» – колектив, якій нею опікується, «найщиріші друзі» – її читачі. І в першу чергу для останніх, у подяку за довгі роки поваги та відданості бібліотеці, було підготовано чудове свято «Лехаймо, бо ми того варті!» до 45-річного ювілею з дня заснування.

До речі, «Лехаймо!» було колись вигадано для великої єврейської родини України незабутнім Богданом Ступкою як симбіоз українського «Будьмо!» і його єврейського аналогу «Лехаїм!»

В залі зібралися ті, хто багато років допомагав і допомагає зараз бібліотеці в її роботі – керівництво Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Шевченківської РДА (з чудовим подарунком – сертифікатом на значну суму для технічного забезпечення бібліотеки), колишні та нинішній директори та завідуючі бібліотек бібліотечної системи Шевченківського району, керівництво Київської міської єврейської громади, відомі науковці та письменники, які багато разів виступали в бібліотеці ім. О. Шварцмана та дарували їй свої твори, партнери-колеги з київських музеїв… Майже всі присутні давні знайомі, бо всі вони – велике родинне коло, що оточує цей невеличкий київський куточок освіти і культури, затишку і комфорту, толерантності й злагоди, де згідно зі справжніми єврейськими традиціями поважають Книгу і Слово.

На імпровізованій сцені з музичними та гумористичними привітаннями і подарунками також друзі – народні, заслужені, просто улюблені та рідні… Співаки Олександр Василенко, Валентина Михайлова, Тріо «Фантазія», музики-клезмери Тріо «Комфорт», композитор та шоумен Володимир Бистряков, актор Юрій Рудченко, письменники-гумористи Олександр Володарський і Ян Таксюр. Вони грали, співали єврейські та українські пісні, читали історії, анекдоти. Аж з Василькова приїхали до нас юні співаки-зірочки Руслан Гедзик та Настя Качур. Ну а від яскравої пари ведучих у складі заслуженого діяча мистецтв України, композитора, телеведучої Алли Мігай та актора, сценариста, поета і письменника-гумориста Аркадія Гарцмана не відмовився б жоден організатор концерту навіть на сцені Палацу «Україна». Кожен номер, кожне слово – бурлеск, шквал оплесків, посмішки та гарний настрій.

Тож пам’ятаємо, що у Києві є така бібліотека, де завжди раді кожному, хто входить в її двері, що є колектив, девізом якого є «Ми служимо Вам і Книзі!». І побажаємо нових успіхів, втілень у життя нових планів і задумів: «Лехаймо, улюблена Бібліотеко, живи довго та даруй нам радість, бо ти цього й справді варта!»

Нові надходження
Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua