Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
"Як досягти успіху у виборі професії"

20.04.2017

"Як досягти успіху у виборі професії"

Зовсім скоро в Україні стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів, яка перетворить тисячі випускників шкіл і ліцеїв в абітурієнтів. Багато з них точно визначилися з подальшим спрямуванням навчання, але є й чимало молодих людей, які все ще розмірковують про вибір майбутньої професії, зважуючи всі можливі "плюси" й "мінуси".

Тож, бібліотека організувала зустріч старшокласників, майбутніх абітурієнтів та вже, можна сказати, без п'яти хвилин професіоналів своєї справи – студентів Коледжу Київського національного університету технологій та дизайну, аби ті розповіли й навіть на практиці показали свої вміння, набуті в коледжі.

З розповіддю про коледж, його спеціальності, та про тонкощі та нюанси вступної кампанії виступила заступник директора з виховної роботи Наталія Володимирівна Говоруха. Вона акцентувала увагу слухачів на тому, що з огляду на сучасні реалії вітчизняного ринку праці, до вибору спеціальності слід підходити, усвідомлюючи подальші перспективи застосування отриманої "корочки". Слід сказати, що Коледж КНУТД готує фахівців перукарського мистецтва та декоративної косметики, дизайну одягу, художнього фотографування та інших, і як нині, так і в майбутньому ці професії будуть затребувані населенням.

На старшокласників чекав приємний сюрприз – студентки показали їм майстер – клас з перукарського мистецтва та макіяжу. Вони виконали складну укладку волосся на своїй моделі, а також продемонстрували свої таланти, запросивши всіх охочих. Це неймовірно, на очах дівчата і хлопці мінялися, їх зачіски були дуже вдало й зі смаком підібрані – одразу видно, що студенти коледжу мають не лише набуті вміння, а й хист і талант. Тож, нестачі в охочих стати моделлю не було.

До уваги присутніх було презентовано журнал "Сучасна освіта", що стане надійним помічником у виборі професії та навчального закладу. Школярі зацікавлено переглянули видання, робили деякі виписки.

Роблячи наприкінці зустрічі колективне фото на згадку, присутні висловили сподівання про можливу зустріч в новому навчальному році, але вже не в стінах бібліотеки, а в коледжі.

Нові надходження
Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua