Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Як досягти успіху у виборі професії"

20.04.2017

"Як досягти успіху у виборі професії"

Зовсім скоро в Україні стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів, яка перетворить тисячі випускників шкіл і ліцеїв в абітурієнтів. Багато з них точно визначилися з подальшим спрямуванням навчання, але є й чимало молодих людей, які все ще розмірковують про вибір майбутньої професії, зважуючи всі можливі "плюси" й "мінуси".

Тож, бібліотека організувала зустріч старшокласників, майбутніх абітурієнтів та вже, можна сказати, без п'яти хвилин професіоналів своєї справи – студентів Коледжу Київського національного університету технологій та дизайну, аби ті розповіли й навіть на практиці показали свої вміння, набуті в коледжі.

З розповіддю про коледж, його спеціальності, та про тонкощі та нюанси вступної кампанії виступила заступник директора з виховної роботи Наталія Володимирівна Говоруха. Вона акцентувала увагу слухачів на тому, що з огляду на сучасні реалії вітчизняного ринку праці, до вибору спеціальності слід підходити, усвідомлюючи подальші перспективи застосування отриманої "корочки". Слід сказати, що Коледж КНУТД готує фахівців перукарського мистецтва та декоративної косметики, дизайну одягу, художнього фотографування та інших, і як нині, так і в майбутньому ці професії будуть затребувані населенням.

На старшокласників чекав приємний сюрприз – студентки показали їм майстер – клас з перукарського мистецтва та макіяжу. Вони виконали складну укладку волосся на своїй моделі, а також продемонстрували свої таланти, запросивши всіх охочих. Це неймовірно, на очах дівчата і хлопці мінялися, їх зачіски були дуже вдало й зі смаком підібрані – одразу видно, що студенти коледжу мають не лише набуті вміння, а й хист і талант. Тож, нестачі в охочих стати моделлю не було.

До уваги присутніх було презентовано журнал "Сучасна освіта", що стане надійним помічником у виборі професії та навчального закладу. Школярі зацікавлено переглянули видання, робили деякі виписки.

Роблячи наприкінці зустрічі колективне фото на згадку, присутні висловили сподівання про можливу зустріч в новому навчальному році, але вже не в стінах бібліотеки, а в коледжі.

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua