Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Інтерактивна презентація виставки "Пори року/ Стихії".

21.04.2017

Інтерактивна презентація виставки "Пори року/ Стихії".

Читальний зал бібліотеки на вечір перетворився на театр, на сцені якого відбувалося таїнство. На глядацький розсуд були представлені не лише картини, що служили заднім планом сцени, але й можливість взяти участь у створенні наступної роботи.

Ідеєю заходу був супровід глядачів від моменту зародження образу до створення нового портрету. Образ запрошеної моделі був визначений дещо заздалегідь, і тепер гример створювала на обличчі жінки-моделі морські сюжети під чуйним керівництвом Лії. Читачі та гості бібліотеки своїми очима спостерігали втілення задуму автора, жваво дискутуючи та ставлячи питання - як природна стихія проявляється через людину. Користуючись гримом, світлом і різними аксесуарами, модель Олена перетворювалася на справжнє Море.

Коли підготовки були завершені, Ліа зробила декілька фотографій і поділилася з глядачами тією, що найбільш відповідала задуму. Портрет вийшов надзвичайним та казковим. Ніхто не зміг впізнати в ньому модель Олену, проте, як зізналася вона сама, він влучно відображав її суть.

Магічну атмосферу вечора створював і підтримував акомпаніатор - Віктор Коваленко, підкреслюючи на синтезаторі те, що відбувається, яскравими музичними експромтами. Асистент фотографа - Антоніна Иващішина, зачитувала ліричні уривки з художньої літератури, в яких відомі автори оспівували стихії природи. Ліа Романова запропонувала усім охочим відгукнутися на заклик природи, примірявши на себе той чи інший стихійний прояв.

- Моделлю для продовження цієї виставки може бути кожен, - сказала вона наостанок, - Оскільки в кожного з нас закладена частинка природи.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua