Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з делегацією учнів та вчителів шкіл,  студентів та викладачів  вищих навчальних закладів Республіки Польща...

11.04.2017

Зустріч з делегацією учнів та вчителів шкіл, студентів та викладачів вищих навчальних закладів Республіки Польща...

Захід було організовано спільно з Посольством Республіки Польща в Україні, Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, ГО «Київське Польське культурно-освітнє товариство ім. Адама Міцкевича».

Під час зустрічі присутні поділилися враженнями про відвідування 07 квітня цього року Національного історико - меморіального заповідника "Биківнянські могили", який був створений з метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій поблизу селища Биківня. Члени польської делегації оглянули виставку «Биківня – територія пам’яті» та відвідали місця масових поховань.

Перед присутніми виступили: Клаудія Песчох, Консул Республіки Польща в Україні; Андрій Сосновський, віце - куратор Мазовецького воєводського управління у Варшаві; Галина Купрієвська, Президент Товариства «Голгофа на Сході»; Каземіра Ланге, співробітник Музею «Королівські Лазенки» у Варшаві, Президент Товариства «Сім’ї Катинські в Лодзі» та інші. Присутні також вшанували пам’ять загиблих в Старобільську Харківської області та розстріляних в Катині і Мідному.

Під час заходу було презентовано фото альбом «Bykownia» про спільну історію українського та польського народів періоду масових політичних репресій, виданий Національним центром культури в м. Варшава.

Члени польської делегації із захопленням ознайомились з роботою бібліотеки ім. Адама Міцкевича та її фондами. Особливу зацікавленість у присутніх викликали презентації фонду польської літератури та виставок «Усе моє, все зветься Україна», «Адам Міцкевич і Україна», «Нові надходження літератури».

Наприкінці зустрічі членами польської делегації було наголошено, що такі заходи сприяють культурному обміну, налагодженню дружніх стосунків та висловлено побажання щодо подальшої співпраці. В подарунок від присутніх працівники бібліотеки отримали підбірку книг видавництв Польщі та висловили глибоку вдячність за передані видання, які будуть використані у подальшій роботі бібліотеки ім. А. Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва.

Нові надходження
Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua