Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з делегацією учнів та вчителів шкіл,  студентів та викладачів  вищих навчальних закладів Республіки Польща...

11.04.2017

Зустріч з делегацією учнів та вчителів шкіл, студентів та викладачів вищих навчальних закладів Республіки Польща...

Захід було організовано спільно з Посольством Республіки Польща в Україні, Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, ГО «Київське Польське культурно-освітнє товариство ім. Адама Міцкевича».

Під час зустрічі присутні поділилися враженнями про відвідування 07 квітня цього року Національного історико - меморіального заповідника "Биківнянські могили", який був створений з метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій поблизу селища Биківня. Члени польської делегації оглянули виставку «Биківня – територія пам’яті» та відвідали місця масових поховань.

Перед присутніми виступили: Клаудія Песчох, Консул Республіки Польща в Україні; Андрій Сосновський, віце - куратор Мазовецького воєводського управління у Варшаві; Галина Купрієвська, Президент Товариства «Голгофа на Сході»; Каземіра Ланге, співробітник Музею «Королівські Лазенки» у Варшаві, Президент Товариства «Сім’ї Катинські в Лодзі» та інші. Присутні також вшанували пам’ять загиблих в Старобільську Харківської області та розстріляних в Катині і Мідному.

Під час заходу було презентовано фото альбом «Bykownia» про спільну історію українського та польського народів періоду масових політичних репресій, виданий Національним центром культури в м. Варшава.

Члени польської делегації із захопленням ознайомились з роботою бібліотеки ім. Адама Міцкевича та її фондами. Особливу зацікавленість у присутніх викликали презентації фонду польської літератури та виставок «Усе моє, все зветься Україна», «Адам Міцкевич і Україна», «Нові надходження літератури».

Наприкінці зустрічі членами польської делегації було наголошено, що такі заходи сприяють культурному обміну, налагодженню дружніх стосунків та висловлено побажання щодо подальшої співпраці. В подарунок від присутніх працівники бібліотеки отримали підбірку книг видавництв Польщі та висловили глибоку вдячність за передані видання, які будуть використані у подальшій роботі бібліотеки ім. А. Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва.

Нові надходження
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua